Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Руки геть від нашої історичної пам'яті!

jurko | 11.12.2010 00:34

10
Рейтинг
10


Голосов "за"
14

Голосов "против"
4

ЗАЯВА ПРОВОДУ ОУН

Руки геть від нашої історичної пам'яті!
В Адміністрації Президента України підготовано проект Указу про ліквідацію ряду державних установ, зокрема Інституту Національної Пам'яті.

Інститут Національної Пам'яті був створений попереднім Президентом Віктором Ющенком у відповідь на численні пропозиції науковців за зразком подібних установ в ряді європейських країн з метою дослідження та популяризації українського минулого, збереження національної ідентичності, патріотичного виховання та засудження злочинів тоталітарних режимів.

З приходом до влади прокремлівського режиму Віктора Януковича влада активно розпочала наступ на поширення історичної правди та національної свідомості, що зокрема яскраво проявилося в призначеннях на посаду міністра освіти та науки українофоба Дмитра Табачника, директора ІНП – комуніста Валерія Солдатенка, репресіях проти українських науковців, запереченні геноцидного характеру Голодомору тощо.

ОУН безкомпромісово стоїть на засадах боротьби за українську національну державність і необхідності захисту національних інтересів. В цьому контексті вагомою є роль такої структури, як ІНП, проти закриття якого ми категорично протестуємо. Заяви представниці Адміністрації Президента Ганни Герман про зміну статусу ІНП і пряме підпорядкування Януковичу розглядаємо лише як невдале оправдання перед протестами громадськості. Важлива не форма підпорядкування, а засаднича мета, зміст і результати роботи по збереженню національної пам'яті та обороні доброго імені України.

ОУН вимагає відкликати з проекту Указу пункт про ліквідацію ІНП та замінити на посаді його нинішнє керівництво науковцями, не причетними в минулому і тепер до комуністичної партії чи КҐБ, котрі винні в злочинах проти українського народу.

Закликаємо активно підтримати нашу позицію громадські організації, партії -всіх українців в Україні та за її межами.

Головне – не мовчати! Руки геть від нашої історичної пам'яті!

Київ, у грудні 2010 року. Провід ОУН (б)


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua