Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Боротьба за владу в Лукашівці триває


-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
1

Голосов "против"
3

У минулому номері "НБ" розповів про волаючий факт беззаконня під час проведення виборів голови сільської ради в селі Лукашівка Первомайського району Миколаївської області.

Боротьба за владу в Лукашівці триває
У минулому номері "НБ" розповів про волаючий факт беззаконня під час проведення виборів голови сільської ради в селі Лукашівка Первомайського району Миколаївської області. Нагадаємо, у результаті технічної помилки одного із членів сільської дільничної виборчої комісії головою місцевої сільради обрали "регіоналку" Наталію Грижук – претендентку, що, судячи з волевиявлення селян, була на другому місці у виборній гонці. Її суперниця, по суті, власниця першого місця колишній сільський голова Тамара Кравченко оскаржила результати виборів у судових інстанціях, аж до Одеського апеляційного суду, де 12 листопада 2010 року було винесено остаточне рішення – дії дільничних виборчих комісій визнані протиправними, результати підрахунку голосів по Лукашівці, внесені до протоколу від 1 листопада, анулювати.

Проте, Первомайська районна комісії й Лукашівська територіальна, очолювані представниками партії влади та маючи у своїх складах більшість однопартійців, навідріз відмовилися виконувати рішення Одеського апеляційного суду, і на повторному своєму засіданні 24 листопада знову ухвалює рішення щодо визнанні виборів дійсними з тими ж результатами.

Крім того, 2 грудня, наступного дня після публікації критичного матеріалу в газеті "Николаевский бизнес" до Лукашівської сільської ради прибуло районне керівництво в особі голови райдержадміністрації Бориса Демченко, голови районної ради Леоніда Цвигуна, начальника міськрайон міліції Леоніда Аркушенко і його заступника Бойка. Як не дивно, але гостей супроводжував... група міліції в кількості десятка міліціонерів. Трохи пізніше з'ясувалося, районні слуги народу, вони ж і гаранти Конституції України, прибули в сільську глибинку з міліцією для виконання "почесної" місії – забрати ключі в колишнього сільського голови і передати їх новоспеченому. Що б уже починала правити балом.

Але ні отут-то було. Тамара Кравченко – людин принципова, зважаючи на все, вона виявилася міцним горішком для районних вождів. Все що вони змогли зробити, це опечатати три кабінети сільради, у тому числі кабінет голови і секретаря, та поїхати з чим приїхали. П'ятьох міліціонерів залишили в селі, щоб охороняти приміщення сільської ради: службу вони несли цілих три дні й три ночі, потім теж виїхали.

По лукашівським розборкам кореспондентові "НБ" у телефонному режимі вдалося поговорити з одним зі членів ЦВК. Наше джерело, назвало дану ситуацію абсурдною і такою, що грубо зневажає закон про вибори.

"Діючим законодавством до повноважень виборчих комісій не віднесена можливість визнання ними виборів дійсними", – акцентував член Центральної виборчої комісії.

Сьогодні в Лукашівкці безвладдя. Скільки воно протриває, важко сказати. Сподіваємося, що закон і здоровий глузд таки восторжествують, а чиновники припинять маніпулювати волевиявленням простих людей.

Тетяна ФАБРИКОВА, газета "Николаевский бизнес".

Більше інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny/30_Borotba-za-vladu-v-Lukashivtsi-trivae.html

Обговорення на форумі ВГО "Сила Країни": http://forum.syla.org.ua/viewtopic.php?f=12&t=21


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua