Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Кандидату на посаду сільського голови погрожують розправою


2
Рейтинг
2


Голосов "за"
3

Голосов "против"
1

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" не раз звертала увагу на ситуацію, яка склалася з виборами Лукашівського сільського голови Первомайського району Миколаївської області.

Кандидату на посаду сільського голови погрожують розправою
Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" не раз звертала увагу на ситуацію, яка склалася з виборами Лукашівського сільського голови Первомайського району Миколаївської області.

Нагадаємо, що у результаті навмисного псування бюлетенів одним із членів дільничної виборчої комісії N18013 "перемогу" на виборах отримала член Партії регіонів Грижук Наталія Василівна. Хоча, враховуючи "зіпсовані" бюлетені перемогала явно кандидат Кравченко Тамара Сергіївна, яка є членом БЮТ.

На цей час за позовом Кравченко Тамари Сергіївни було винесено п'ять рішень судів, які скасовують результати підрахунку голосів виборців та зобов'язують Лукашівську сільську територіальну виборчу комісію вжити відповідних заходів, передбачених чинним законодавством (тобто оголошення повторних виборів Лукашівського сільського голови). Зокрема зазначені рішення були винесені Первомайським районним судом Миколаївської області, Миколаївським окружним адміністративним судом, Одеським апеляційним адміністративним судом.

Не зважаючи на вищенаведене, Лукашівська сільська територіальна виборча комісія (за участі Первомайської районної виборчої комісії Миколаївської області та за сприянням Голови Первомайської районної державної адміністрації Миколаївської області) ігнорує рішення суду та відмовляється його виконувати.

01 грудня 2010 року до кандидата на посаду сільського голови Кравченко Тамари Сергіївни завітав Голова Первомайської районної державної адміністрації Борис Демченко у супроводі 30 співробітників міліції із вимогою віддати печатку Лукашівської сільської ради. При цього, Борис Демченко відкрито погрожував Кравченко Т.С., обіцяючи фізично знищити усю її сім'ю якщо вона не відступиця.

У зв'язку із вищезазначеним, ВГО "Сила Країни" просить вжити заходів, спрямованих на усунення порушення виборчого законодавства України та забезпечення виконання рішення суду.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua