Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Майдан – 2

Ніщо на Землі не минає безслідно...

ЗаХар | 26.11.2010 20:09

7
Рейтинг
7


Голосов "за"
7

Голосов "против"
0

Чи програли ми Майдан-2?

Переглядаючи ввечері всю стрічку сьогоднішніх блогів на Політико, натрапив на дуже цікаве запитання від Василя Заставнюка ЧТО ХОРОШЕГО НЕСЕТ ЭТОТ МАЙДАН, для общества.? Цікаве воно саме оцим: "Критикувати, тим більш в даній ситуації легко, а щось позитивне ви бачите?"

Несподівано сам для себе з'ясував, що моя відповідь більш ніж оптимістична. Партія регіонів прийшовши до влади почала держбудівництво за рецептами "Единной России". Слідуючи заклику "Бери с В.В. Путина пример" вони за час трохи більший ніж півроку, здавалось, досягли "видатних успіхів". Аж раптом...

Я не знаю, яким буде кінцевий результат дійсних виступів і як далеко зайде влада в поступках мітингуючим. Але, навіть якщо останні матимуть суто косметичний характер і нічого з точки зору матеріальної насправді не змінять, результат за великим рахунком буде величезний. В будь-якому випадку – це провал намагань будувати країну по-путінські. А інші методи Януковичам-Азаровим-Могильовим не відомі. По-старому вже не зможуть а як по іншому – не знають. І саме в константації цього факту найбільший оптимізм. Все лише починається.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua