Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Для тих, хто цінує не білі рукавчики, а можливість повпливати;)

Киянка | 25.11.2010 17:24

9
Рейтинг
9


Голосов "за"
9

Голосов "против"
0

А Ви вже розмовляли з підприємцями, які протестують?

Для тих, хто цінує не білі рукавчики, а можливість повпливати;)
Сьогодні таких бачила на Майдані, але малувато. Можливо, зокрема й тому Україна там, де вона є. Гей, колеги, інтелігенти в купі з інтелектуалами та усілякими митцями:)! Вилазьте з кухонь-клубів та інших схронів, а то войнушка таки буде, але без вашої настановної участі. Як же без ваших цінних порад народ-то справиться, га? Народ такий, який є, не хочете попробувати його просвітити? Пам"ятаєте, скільки разів нарікали, що народ в нас неповоріткий, і його на щось подвигнути таааак важко? А тут ось вони, вже вийшли, авдиторія чекає!

Ну, так, авдиторія непроста, може й не вся чекає: підприємці розворохоблені та, можливо, не надто гречні, й самі на поспішають питати наших порад. Ну то що ж, будемо далі на міжсобойчиках це терти? Чи все ж таки варто самим робити перші кроки назустріч? Поставила б з цієї теми сьогоднішні фотки з Майдану, так тут досі немає прямої постановки з компа. В двох словах: йти все-таки варто, навіть якщо поточні результати таких зусиль менші, ніж хотілося б, і не очевидні поки що.

Не втрачайте таку можливість!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua