Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

За що варто боротися

Вас-иль | 24.11.2010 08:38

10
Рейтинг
10


Голосов "за"
12

Голосов "против"
2

Ніякі ветування, протести, нічого не змінять, доки у ВР, АП, уряді місцевих адміністраціях, судах, ЗМІ засідатимуть мільярдери, члени їх сімей, водії та масажистки.

Перш ніж формулювати вимоги, тактику найближчих дій, вирішувати питання хто головний, бажано розуміти, якою є основна проблема. При всій повазі, Податковий кодекс – проблема похідна, другорядна. Так, недолуга спроба прихильників сильної руки, владної вертикалі, знайти заміну нафті, газу, цукровій тростині, фосфоритам, тощо, без яких ніде ніколи ніяка диктатура довго тривати не могла.

А все-таки, що заважає нам, жити нормально? В чому корінь проблем? СССР, після революції, Західна Німеччина, Південна Корея, Японія, після війни, Китай, після культурної революції, мали проблеми в сто крат тяжчі, ніж стоять перед Україною зараз. І вони їх вирішили. В чому ж секрет успіху? Очевидно, що не в ізмах і не в суспільному ладі. Одні будували капіталізм, інші соціалізм, в одних була демократія, в інших диктатура, тоталітаризм, авторитаризм.

Що об'єднує, є спільним в цих країнах, в їх методах подолання руїни? Проста річ – розділення держави та бізнесу. В СССР, в часи НЕПу, це розділення досягалось на ідеологічній основі. Комуніст, якщо сам, чи його родичі виявлялись причетними до бізнесових структур виключався з партії, що автоматично призводило до неможливості посідати державні посади. В Німеччині та Японії, управління країною, в перші роки, здійснювала окупаційна адміністрація, представники якої, в масі були непричетними до місцевих бізнесових справ. В сучасних демократіях, повному злиттю держави та бізнесу перешкоджають ЗМІ, політичні конкуренти, незалежний суд, чесні вибори.

Ніякі ветування, протести, нічого не змінять, доки у ВР, АП, уряді місцевих адміністраціях, судах, ЗМІ засідатимуть мільярдери, члени їх сімей, водії та масажистки. Лише, розділення, наскільки це можливо, в наших умовах, влади і бізнесу може вирішити проблеми, що стоять перед державою.

P.S. Як висміювали російські та й українські ЗМІ Грузію, в якій уряд фінансувався за рахунок міжнародних грантів. Перестали. І починають заздрити.

Комментарии
Valeriy:
Валерію, здається, я Вам колись давав
посилання на статтю автора з Вінничини.
Цитата зі статті:
Яркий тому пример – спекуляции вокруг трагедии Волыни в 1943 г., где произошла взаимная резня украинцев и поляков. Сводятся они в основном к цитатам воспоминаний пострадавших поляков, из которых вытекает, что украинцы вот ни с того ни сего взялись за вилы и начали на них насаживать мирных жителей.

Пропозиція. Може – скинутися на хорошу книжку історика-тодішнього сучасника, і спрезентувати Валерію? – щоб розширяв міровоззрєніє.

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua