Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ВГО "Сила Країни" надала пропозиції Нацкомморалі щодо покращення суспільної моралі


3
Рейтинг
3


Голосов "за"
3

Голосов "против"
0

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" надала свої пропозиції щодо покращення суспільної моралі до Національної експертної комісії України з питань суспільної моралі.

ВГО ''Сила Країни'' надала пропозиції Нацкомморалі щодо покращення суспільної моралі
Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" надала свої пропозиції щодо покращення суспільної моралі до Національної експертної комісії України з питань суспільної моралі.

Зокрема це:

• Верховна Рада має внести зміни до розділу 13 Кримінального кодексу України, а саме статей 305-324, у аспекті посилення відповідальності за злочини пов'язані із наркотичними засобами. У цих статтях має бути запроваджена норма, яка б забороняла приймати рішення про умовний термін покарання. Мінімальний термін позбавлення волі має становити 7 років. Найбільш ж розповсюдженим заходом має стати по-життєве ув'язнення. Справи пов'язані з наркотичними засобами мають розглядатись в судах як першочергові, що несуть пряму загрозу для нації в цілому. Такі зміни зроблять наркобізнес дуже ризикованим, а суспільство буде набагато обачнішим перед прийняттям рішення щодо вживання наркотиків;

• у закладах освіти, включаючи молодшу школу, має пропагуватись здоровий спосіб життя (предмет фізичного виховання на всіх факультетах та курсах ВНЗ (нормативи можуть бути полегшеними, однак здоров'ям наші діти мають займатись постійно), а також запроваджений предмет із роз'яснення наслідків вживання наркотиків і у фізіологічні загрози і у кримінальна відповідальність (не рідше 1 разу на місяць).

Нагадаємо, що з листопада ц.р. ВГО "Сила Країни" є членом Громадської ради Нацкомморалі.

Більше інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny.html

Обговорення на форумі ВГО "Сила Країни": http://forum.syla.org.ua/viewtopic.php?f=7&t=16


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua