Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Світанок   свавілля   Роздільна   захват   міліція

Звернення трудового колективу проти свавілля Роздільнянської влади на СВК "Світанок"

| 18.11.2010 10:21

-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
0

Голосов "против"
1

12 листопада 2010 року міліціонери Роздільнянського РВС Попов А., Шевченко Д. безпідставно забрали бухгалтерську документацію не надавши ніякої постанови і без акта вилучення

Звернення трудового колективу проти свавілля Роздільнянської влади на СВК ''Світанок''
Президенту України

Пану Януковичу В.Ф.


Звернення трудового колективу

СВК "Світанок"

Роздільнянський район, Одеська обл..., с Кошари

Шановний Віктор Федорович!

Наш колектив з великою надією підтримав Вашу кандидатуру на Виборах Президента України 2010 року. У зв'язку з цим ми покладаємо дуже великі сподівання на курс нової влади, яка, за нашим переконанням, зможе навести лад не тільки по всій країні взагалі, а й на кожному підприємстві, в кожній установі і організації, як державного підпорядкування, так і приватної власності.

З липня 2008 року чиниться беззаконня зі сторони прокуратури, міліції, райдержадміністрації по відношенню до СВК Світанок. Неодноразово вилучали документацію підприємства але так і не повернули.

12 листопада 2010 року міліціонери Роздільнянського РВС Попов А., Шевченко Д. безпідставно забрали бухгалтерську документацію не надавши ніякої постанови і без акта вилучення. Працівники СВК Світанок приїхали в РВС щоб вияснити в чому причина, але слідчий Шевченко Д. зник. Керівництво ніяк не реагує, сказали, що не знають в чому справа і де слідчий Шевченко.

Новообраний голова Кошарської с/ради Сазанський Ф. ще не прийняв повноважень, але виконує вказівку прокурора району Дзебко Є., голови РДА Могилка О. навести "порядок" в кооперативі. Позривав замки, опечатав двері службового приміщення найняв охоронців і не допускає до с/г техніки. Зривається посівна, що загрожує невиплаті за оренду землі і роботі підприємства в 2011 році. Також зривається графік звітності в Податкову інспекцію, в Пенсійний фонд і своєчасна сплата податків, виплата зарплати працівникам підприємства.

Просимо припинити рейдерську атаку на СВК Світанок і покарати винних. А також просимо перевірити законність допуску до виборів на посаду голови с/ради Сазанського Ф. так як він раніше судимий, ніде не працював в останній день перед виборами і в день виборів споював населення села, щоб за нього голосували.

Трудовий колектив

СВК Світанок, Роздільнянського району

Одеська обл., с Кошари

"Антирейдерское движение"


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua