Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ВГО "Сила Країни" вимагає відповідного реагування влади на порушення виборчого законодавства


3
Рейтинг
3


Голосов "за"
3

Голосов "против"
0

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" вимагає від влади належно відреагувати на порушення виборчого законодавства, які відбулись під час місцевих виборів 31 жовтня ц.р. У ряді регіонів України було зафіксовано значні зловживання з боку окремих членів та самих виборчих комісій.

ВГО ''Сила Країни'' вимагає відповідного реагування влади на порушення виборчого законодавства
Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" вимагає від влади належно відреагувати на порушення виборчого законодавства, які відбулись під час місцевих виборів 31 жовтня ц.р. У ряді регіонів України було зафіксовано значні зловживання з боку окремих членів та самих виборчих комісій.

Так, дуже цікаво розвиваються події у селі Лукашівка Первомайського району Миколаївської області. Під час проведення голосування одним із членів дільничної виборчої комісії виборчої дільниці N18013 Лукашівської сільської територіальної виборчої комісії було зіпсовано 85 бюлетенів шляхом не проставляння свого прізвища, ініціалів та підпису на бюлетенях, що є порушенням пункту 7 статті 68 згаданого Закону України. У зв'язку із цим, дані виборчі бюлетені було визнано недійсними, що і завадило встановленню волевиявлення виборців та призвело до порушення їхніх прав передбачених Конституцією України.

Рішенням Одеського апеляційного адміністративного суду від 12.11.2010 р. у справі N2-а-1379/10/1421 результати підрахунку голосів, внесених до протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці N18013 Лукашівської сільської територіальної виборчої комісії було скасовано. Не зважаючи на таке рішення суду, Первомайська районна виборча комісія Миколаївської області 13.11.2010 р. провела перерахунок голосів виборців на виборчій дільниці N18013 і визнала їх дійсними. Таким чином, Первомайська районна виборча комісія Миколаївської області порушила вимоги статті 90 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".

Суб'єкти виборчого процесу подали скаргу на дії Первомайської районної виборчої комісії Миколаївської області до Миколаївського окружного адміністративного суду.

ВГО "Сила Країни" вимагає від влади втрутитись у дану ситуацію і не допустити порушення конституційних прав Українських громадян.

Детальніше на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny.html

Обговорення на сайті: http://forum.syla.org.ua/viewtopic.php?f=12&t=12


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua