Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

11 листопада суд розглядатиме ліквідацію райрад в Києві. Судді Літвіновій заявлено відвід

konkurs | 10.11.2010 19:53

2
Рейтинг
2


Голосов "за"
2

Голосов "против"
0

"Ніхто не може за киян вирішувати, розформовувати районні ради чи ні, а будь-які спроби обмежити участь громадян у процесі прийняття рішень завжди призводять до негативних наслідків", – заявив журналістам голова політичної ради "Партії Народний порядок" Андрій Древицький.

11 листопада суд розглядатиме ліквідацію райрад в Києві. Судді Літвіновій заявлено відвід
11 листопада 2010 року о 10:00 в Окружному адміністративному суді міста Києва (вул. Хрещатик, 10, 3 поверх, каб. N5) продовжиться судовий процес за позовом політичної партії "Партія Народний порядок" до Київської міської ради щодо визнання відсутності компетенції ліквідувати районні у місті Києві ради.

Справу розглядатиме колегія з трьох суддів. Як стало відомо, Партія Народний порядок заявила відвід головуючий судді Літвіновій А. В.

- Ми заперечуємо проти махінацій судді, яка влаштувала багатомісячну тяганину із розглядом справи, навмисно провокувала пропуск засідань представником позивача, необгрунтовано відмовила зі сміхотворних причин у задоволенні правомірного клопотання про забезпечення позову, внаслідок чого кияни остаточно втратили право обирати та бути обраними до районних рад. Я вже не кажу про те, що це клопотання було розглянуто несвоєчасно! Після цього, остаточно знахабнівши, ця посадова особа протиправно відмовила у прийнятті заяви про зміну позовних вимог, – обурюється представник ПНП Юрій Шеляженко, – На мою думку, всі ці демарші викликають сумнів у неупередженості судді.

Голова секретаріату Київської організації Партії Народний порядок, редактор опозиційного інтернет-видання Sprotiv.org Вадим Гладчук вважає, що партія регіонів ліквідувала районні ради в Києві, бо більшість киян ніколи не проголосують за цю партію: "Янукович не виконує свої передвибочі обіцянки щодо тарифів, соціального захисту, пенсійного забезпечення, податкових канікул для підприємців, підвищено вартість проїзду у київському метро. Тому перспективи його партії на місцевих виборах в Києві незначні. А фальсифікувати вибори в столиці, під боком у представництв ОБСЄ і ООН, якось незручно. От і вирішили скористатись адмінресурсом по-іншому: щоб усунути киян від влади та поставити на чолі міської адміністрації свою маріонетку, ліквідували районні ради".

"Ніхто не може за киян вирішувати, розформовувати районні ради чи ні, а будь-які спроби обмежити участь громадян у процесі прийняття рішень завжди призводять до негативних наслідків", – заявив журналістам голова політичної ради "Партії Народний порядок" Андрій Древицький.На фото учасники прес-конференції "Партія Народний порядок оскаржила до суду ліквідацію районних рад у місті Києві": Юрій Шеляженко, Андрій Древицький та Вадим Гладчук

Ольга Раскіна


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua