Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Голосування завершилося. Вибори продовжуються.

Ігор Бурдяк | 3.11.2010 09:15

4
Рейтинг
4


Голосов "за"
4

Голосов "против"
0

Ми маємо безпрецедентні вибори в місцеві органи влади. Вони як ніколи впливають на загальнодержавну ситуацію.

Зарано ще підводити підсумки виборів, але можна уже сказати, що влада програла. Вона не здобула того, що для неї є найголовнішим – легітимність. Влада прийняла такий закон, який відкривав можливість широкої фальсифікації на всіх етапах процесу, починаючи від формування комісій і закінчуючи підрахунком голосів і остаточним оформленням результатів виборів. Про це говорили опоненти закону раніше і практика підтвердила їхню позицію. Запустивши технологію клонування партійних осередків, влада фактично допомогла Ю. Тимошенко. Бо більшість фахівців в галузі політики вважали невизнання нею перемоги В. Януковича в президентських виборах 2010 року помилкою. А Янукович цю її помилку виправив, підписавши нову редакцію закону про вибори в місцеві органи влади. І тепер заяви "Батьківщини" про узурпацію влади матимуть більш вагомі підстави.

Інша справа, наскільки ефективно влада скористалася можливостями фальсифікацій. Про це ми, можливо, дізнаємося після розкриття одеської і харківської афер.

Єдина політична сила, яка точно на цих виборах перемогла – це В. О. "Свобода". В Тернополі вона здобула не лише представницьку, а й виконавчу владу. І саме від ефективності роботи тернопільського мера великою мірою буде залежати доля Тягнибока, "Свободи", а, можливо, і всієї України. Ну і від керівництва партії теж, звісно. Не треба їм уподібнюватися "динозаврам" добкіним, лєвченкам, колєсниченкам...

"Свободі" як нікому треба змінюватися, дерадикалізуватися. Не можна в усьому копіювати європейських правих. В них інші цілі.

А Україні треба утвердити державу. І тут занадто радикальні гасла можуть і завадити.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua