Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Політреформа   КС   Лукаш   шулери   народ

Бидло

Вас-иль | 24.09.2010 09:05

8
Рейтинг
8


Голосов "за"
9

Голосов "против"
1

ПР, КПУ, БЛ – смачно плюнули тобі в лице. Твої дії? Витрешся і побіжиш їх обирати. Хто ти після цього?

Не знаю, що для кого націоналізм, соціалізм, солідаризм. Знаю наступне. Якщо не будемо себе поважати, нас не буде поважати ніхто. Ні сусіди, ні влада, ні закордон, ні діти. Мають нас за бидло. Приклад.

Партія регіонів, проголосувавши у 2004 році за політреформу, зробила помилку.Про це заявила перший заступник глави адміністрації президента – представник президента в Конституційному Суді Олена Лукаш журналістам у четвер у Києві, повідомляє Інтерфакс-Україна."Я визнаю, що Партія регіонів зробила помилку. Помилки робляться тільки для того, щоб їх виправляти. Я вважаю, що час виправляти помилку", – сказала вона.Лукаш нагадала, що даний закон був прийнятий в момент гострої політичної кризи."Кожен, хто голосував за цей законопроект, знав, що це результат політичних домовленостей і що це антиконституційна процедура", – зазначила вона.

І маса народу поводить себе як бидло. Хто допустив голосування у ВР закону про політреформу. Де в цей час були ми? Хто кричав "разом нас багато", хто пиляв антени. Чому дозволили політичним шулерам це провести? Злякались шантажу Мороза, який з чесним Луценком не з'явився на трибуні Майдану, вимагаючи політреформи?

То хто в цьому винуватий, що зараз всіляка нечисть дозволяє впряму плювати мільйонам в обличчя, визнаючи, що, в імя політичної доцільності здійснили ДЕРЖАВНИЙ ПЕРЕВОРОТ? Ці ж самі мільйони бидла. Якщо хтось не погоджується, що в цій країні живе суцільне бидло, хай скаже, чи буде відповідальність шулерів за злочин, в якому вони признались. Є звичайно відповідальність. Їх бидло владою обрало! Чи будуть після ймовірного скасування політреформи дострокові вибори Парламенту і Президента? Оскільки існуючі обирались за інших повноважень. Будуть масові акції народу з вимогою дострокових виборів? Ага, помріємо.

Як назвати людей, які, з піною біля рота звинувачували Ющенка у невиконанні передвиборчих обіцянок? Хто їм заперечував – одиниці. Вам Лукаш дохідливо пояснила, чому не виконав. Зрозуміли? Тепер натовп, в якому пять відсотків розуміє очевидні речі – решта голосує за шулерів і наперсточників, бандитів і злодійок, маємо називати нацією. Ні це бидло.

Не погоджуєшся? Що ж. Лукаш, ПР, КПУ, БЛ – смачно плюнули тобі в лице. Твої дії? Витрешся і побіжиш їх обирати. Хто ти після цього?

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua