Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Птаха видно по польотові...


1
Рейтинг
1


Голосов "за"
2

Голосов "против"
1

Я не знаю, що за світлий розум придумав для президентської кампанії Анатолія Гриценка гасло "Перший непрохідний", але...

Птаха видно по польотові...
...Він просто ідеально характеризує цього блукаючого депутата, явно переоцінюють свій політичну вагу і роль в українських політичних процесах. "Непрохідність" у нього проявляється буквально в усьому: і у військовій кар'єрі, і в політичному житті. Як ми бачимо, і в придумуванні дурних слоганів теж. Останнім часом екс-міністр оборони почав демонструвати свою "непрохідність" і в сфері викриттів. У всякому разі, дебютом його в цьому жанрі можна вважати дане агентству УНІАН інтерв'ю. У якому висловився в тому дусі, що внесений до Верховної Ради проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання земель Міноборони", буде використаний для корупційної торгівлі землями. Називає він і прізвище замовника, нібито стоїть за всім цим – заступника міністра оборони Олександра Черпіцький, паралельно натякаючи на його нібито кримінальне минуле. Натяки, звичайно, базуються на публікаціях з близького до самого Гриценка тижневика "Дзеркало тижня", і до них ми ще повернемося нижче.

Треба сказати, що як творець сенсацій "перший непрохідний" представляє собою квітку з досить об'ємного квітника дивних людей, яких нам дали силові структури. Думаю, якщо можна було б заміряти рівень блазнювання у висловлюваннях українських політиків, то Гриценко зайняв би позицію приблизно між генералом Омельченко та екс-міліціонером Луценко. У деяких випадках ці люди, здається, навіть самі вірять у ахінею, яку вони несуть. Он Омельченко ж таки вдалося переконати досить значну частину населення включно з адвокатом Монтян в існуванні банди депутатів-педофілів з оргіями в "Артеку". А Луценко і Пенчук, який примудрився кілька разів змінювати свої "свідчення" на прямо протилежні. Тому, звичайно, перед нами не та компанія, якій слід вірити, коли вона б'є себе в груди під гаслом "я звинувачую!".

Візьмемо хоча б заява про те, що заступнику міністра оборони, суміщає цю свою посаду з керівництвом Департаменту надлишкового майна і земель Міноборони (створений, до речі, саме під час перебування перебування Гриценка на посаді військового міністра), раптом потрібно для якихось темних справ приєднати департамент до міністерства – це ж абсолютно нелогічно. Але Анатолій Степанович запевняє, що йому треба вірити на слово. Хоча довга історія політичної кар'єри цієї людини свідчить, скоріше, про протилежне: заяви Анатолія Гриценка традиційно слід перевіряти ще раз, ну хоча б попросити назвати хоч якісь точні координати, що ж в армії розкрадається. Наприклад, якщо стверджувати про розкрадання армійського майна, то, зрозуміло, це треба доводити хоч якимось документом. Не кажучи про те, що не ракети ж крадуться в нашій армії – навряд чи вони зацікавлять хоч кого-небудь. Єдиний актив Міноборони – це як раз не "зайве майно", а землі і нерухомість, які-то як раз перевіряти не важко. Якщо сьогодні тут господарювали військові, а завтра на цьому місці будують вілли, значить ось вона, корупція. Бери її і викривав. І вже цим прославишся набагато більше, ніж перекладом армії з онуч на шкарпетки – діянням, яким Гриценко дорожить мало не найбільше.

Хоча досвід викриттів у екс-міністра є. Пам'ятається, коли Анатолій Степанович образився на Ющенка, не призначив його повторно на міністерський пост, почав активну кампанію з дискредитації Юрія Єханурова. І автор (швидше за все псевдонім) Дмитро Менделєєв заповнював дорогу газетну площу "Дзеркала тижня" викривальними показаннями стосовно Юрія Єханурова. Матеріали базувалися на тих же джерелах, що і нинішні "наїзди" на Черпіцький: в основному це мережа Інтернет, трохи особистої інтуїції і ще один генерал-викривач від штабу БЮТ Скіпальський. Тоді, піднявши скандал, спільними зусиллями Тимошенко і Гриценка, Юрій Єхануров був відправлений у відставку, а в.о. міністра виявився наближений до БЮТу Іващенко. Юрію Єханурову вдалося у всіх судах довести хибність звинувачень, висунутих проти нього "першим непрохідним". Зате Іващенко надто завзято взявся дякувати своїх покровителів, тепер дає слідчим свідчення з приводу дерибану Феодосійського судномеханічного заводу. А Гриценко тепер закликає Юлію Володимирівну "очищатися", зовсім забуваючи, як разом прокладали шлях більш зручному Іващенку.

"Наберіть в Інтернеті прізвище Черпіцький – і ви все зрозумієте", – ось майже буквально слова Анатолія Степановича. Копати в Інтернеті, треба сказати, річ завідомо невдячна. Інтернет, як відомо, служить для спростування тези про те, що при деякій імовірності тисяча мавп зможе, безладно натискаючи на клавіші тисячі друкованих машинок, випадково повторити текст "Гамлета". Мільйони мавп накидали у всесвітню павутину достатньо божевільних речей для того, щоб не сприймати їх серйозно.

Але при цьому відносини з Інтернетом в Анатолія Гриценка найтепліші: це його канал комунікації із зовнішнім світом, в який транслюються "непрохідні" зойки. Тому що українським політикам (згадаймо хоча б Яценюка) і властивий нарцисизм, але Анатолій Степанович перевершив їх усіх, проводячи виборчу кампанію в стилі "будиночок у селі". Оселившись десь під Мелітополем цей кандидат у президенти наповнював всесвітню павутину роздумами про життя, а також про продажність журналістів. Продажність полягала в тому, що ніхто з них чомусь не хотів їхати в глухе село і ще раз вислуховувати ті премудрості, якими цей образливий кандидат замучив вже буквально всіх. І при цьому він заборонив публікацію свого ж інтерв'ю, взятого Сергієм Лещенком для "Української правди". І це при тому, що вже його дружина, заслужений журналіст, мала б пояснити, що вимога внесення правок у інтерв'ю або взагалі заборона на публікацію – це пережитки радянських часів, все ще залишилися в нашому законодавстві, а в західних ЗМІ, які любить ставити в приклад Анатолій Степанович, таких норм немає і близько.

Міністру оборони просто пристало бути вусатому. Це у нас така традиція. Хоча колись, хто пам'ятає, Анатолій Степанович був не тільки вусатий, але і бородатий, проте пообіцяв розпрощатися з бородою, як тільки військовослужбовці "почнуть підвищувати підвищене грошове утримання". І розлучився. Правда, самі військовослужбовці цього підвищення постачання чомусь не помітили. Зате помітили розформування при попередньому міністрі декількох військових училищ, зокрема в Сумах та Одесі. В останньому випадку, обмовляють злі язики, теж не обійшлося без продажу майна, що опинився зайвим. Втім, в провину собі Анатолій Степанович цього не ставить.

from-ua.com

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua