Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Експерт: "У підриві міжнародного іміджу України ліквідатори місцевого самоврядування в Києві переплюнули "молоду команду" Черновецького та СБУ"

За Харьківщину! | 17.09.2010 15:54

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
2

Голосов "против"
1

У підриві міжнародного іміджу України ініціатори ліквідації місцевого самоврядування в Києві переплюнули "молоду команду" мера Леоніда Черновецького. Так керівник проекту "PolitTech" Ярослав Макітра прокоментував статтю американського професора Александера Дж. Мотіла у впливовому виданні The Wall Street Journal.

"Ліквідацію районних рад столиці поставлено в один ряд із КГБістськими методами роботи нової влади. Адже саме зміни в закон про столицю названо найбільшим ударом по українській демократії з боку нової влади. Другу позицію займає переслідування історика Руслана Забілого, який досліджує питання національно-визвольного руху, зокрема діяльність ОУН-УПА. А третім потужним ударом по демократії вважається скандальновідомий візит співробітників спецслужб до ректора Українського католицького університету о. Бориса Гудзяка. Такому "умовному рейтингу" є пояснення", – підкреслив Макітра.

Експерт наголосив, що непорушність виборчих прав є основою демократії, і відміна виборів за два дні до старту кампанії (а саме це й вчинено Київрадою 9 вересня) усім демократичним світом розглядається, як крок до авторитаризму.

"Таким чином, ліквідатори місцевого самоврядування у Києві переплюнули "молоду команду" мера Черновецького у підриві міжнародного іміджу України", – заявив Макітра.

"А теперішні методи роботи СБУ справді насторожують – із радянських часів такої тенденційності щодо переслідування вчених та громадських діячів, які мають відмінні від представників влади погляди на українську історію та майбутнє країни, ще не було. Тому поява публікацій у впливових світових ЗМІ під заголовками на кшталт "Українська демократія в небезпеці", на привеликий жаль, мають під собою серйозне підгрунтя", – констатував політолог.

http://online.wsj.com/article/SB10001424052748703376504575491382783136988.html?mod=ITP_opinion_1


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua