Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ОУН закликає зупинити репресії

jurko | 10.09.2010 23:44

-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
4

Голосов "против"
5

Протестуймо проти порушення людських та національних прав в Україні.

ОУН закликає зупинити репресії
Організація Українських Націоналістів (бандерівців) глибоко обурена діями владних чинників, які, попираючи права людини, нехтуючи національними інтересами, розпочали тотальний наступ на українське національне відродження та його активістів.

Яскравим прикладом є безпідставне затримання Службою безпеки України, незаконне вилучення особистих речей, психологічний тиск і погрози щодо історика, директора Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького" Руслана Забілого 8 вересня 2010 р. в Києві. Перед тим були відвідини Українського Католицького Університету та розмова з ректором УКУ о. Б. Ґудзяком. Далі йшов тиск на ЗМІ, на журналістів та істориків.

Сьогодні в Україні здійснюються великі порушення Декларації людських прав. Ці дії треба припинити.

Явища порушення прав людини, репресії проти українських патріотів, незгодних з нинішнім антинародним режимом Януковича носять не поодинокий, а вже системний і цинічний характер в усіх регіонах України.

ОУН неодноразово виступала із заявами та зверненнями, в яких вказувала на недопустимість згортання процесу національного відродження та реставрацію тоталітарної сталінської ідеології і практики. ОУН (б) рішуче засуджувала призначення на посаду міністра освіти українофоба Табачника та передачу Інституту національної пам'яті комуністові Солдатенку. Ми переконані, що реабілітація злочинів комунізму в теорії неминуче призводить до їх повторення на практиці.

Організація Українських Націоналістів закликає громадянУкраїни, українців у діаспорі, світову спільноту висловлювати рішучий протест діям неосталіністів, не залишати без уваги і належної реакції жодного випадку порушень прав людини, жодної спроби наступу на процес національного відродження.

Провід ОУН закликає ЗМІ світу звернути особливу увагу на порушення людських прав в Україні. Так само закликаємо держави світу, для яких зрозуміле і дороге гасло "Свобода людині – свобода народам!" висловити свої протести Президенту України та Міністру закордонних справ України проти грубих порушень міжнародної Декларації.

Лише спільними і організованими зусиллями ми зможемо зупинити загрозу, яка насувається на наш край.

Голова Проводу ОУН (б) Стефан Романів

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua