Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Наливайченко   оновлення країни   форум   програма оновлення

У Києві презентували Народну програму оновлення країни

jurko | 5.09.2010 16:29

2
Рейтинг
2


Голосов "за"
3

Голосов "против"
1

4 вересня у Києві відбувся громадський Форум "Оновлення країни". Його учасники – представники та лідери громадських, професійних організацій і місцевих ініціатив – схвалили проект Народної програми оновлення країни, презентований під час Форуму.

У Києві презентували Народну програму оновлення країни
"Це не кабінетний документ, – це програма, написана за участю громадян. Ми об'їхали більшість областей України, спілкувалися з трудовими колективами, громадськими організаціями, місцевими ініціативами, профспілками. Ми слухали їх, а не агітували, вчились у них, а не повчали. Результатом цього спілкування, а також широкого анкетування громадян, і є ця Програма оновлення країни", – заявив, презентуючи проект, координатор "Оновлення країни" Валентин Наливайченко.

Програма складається з двох частин: "Напрямки оновлення країни" та "Проекти оновлення країни".

Повернути владу на службу народу, подолати свавілля та корупцію чиновників, захистити права громадян, передати владні повноваження місцевим громадам, – такі основні положення напрямку внутрішньої політики презентував керівник аналітичного напрямку "Оновлення країни" Богдан Яцун.

Економічний блок представила Олена Аверічева – аналітик "Оновлення країни". Серед основних цілей, виписаних у цій частині програми – стимулювати інноваційний розвиток та конкурентоздатність економіки, модернізувати інфраструктуру, підтримати та захистити малий і середній бізнес.

Соціальний напрямок програми презентувала Любов Слєпова – відомий лікар-реаніматолог. Вона наголосила, що у сфері соціальної політики основною метою ОК є забезпечити добробут та достойну якість життя громадян, подолати бідність та безробіття, забезпечити європейські стандарти оплати праці, медицини та екології, справедливу систему пенсійного забезпечення та соціального захисту.

Гуманітарну сферу програми презентував координатор "Оновлення країни" у Тернопільській області Олег Вітвіцький.За його словами, дати поштовх до розквіту української науки можна у випадку підвищення рівня її фінансування, а – це 3% ВВП держави. Також координатор наголосив на звільнені ЗМІ від тиску. Він висловив переконання щодо необхідності популяризації вітчизняних медійних проектів.

Зміцнити міжнародні позиції України, набути членства в Європейському Союзі, посилити національну безпеку, модернізувати Збройні сили – такі засади задекларував у своєму виступі Юрій Міндюк, презентуючи блок зовнішньої політики і безпеки.З повним текстом проекту Народної програми оновлення країни Ви можете ознайомитися тут.

http://ok-ua.org.ua/UserFiles/File/program.doc


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua