Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Заява ОУН (б) щодо місцевих виборів 2010 року

jurko | 25.08.2010 23:06

8
Рейтинг
8


Голосов "за"
10

Голосов "против"
2

Офіціоз ОУН (б)

Заява ОУН (б) щодо місцевих виборів 2010 року
Правлячий в Україні промосковський режим копіює методи путінської "керованої демократії" і остаточно перетворює місцеве самоврядування в Україні на фарс.

Прийнятий Верховною Радою України Закон про вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів містить цілий ряд положень, які грубо порушують конституційні права громадян та скеровані на забезпечення повного домінування Партії Регіонів і її союзників у місцевих радах.

Зокрема, система формування територіальних виборчих комісій виключно за поданнями партій, представлених фракціями у нині діючій Верховній Раді, гарантує правлячій коаліції домінування у цих комісіях, що створює можливості для системних зловживань та фальсифікацій.

"Неугодні" кандидати згідно норм цього Закону можуть бути безпідставно вилученими з виборчого процесу виборчими комісіями або судами.

Висунення кандидатів лише місцевими організаціями політичних партій утискає права більшості громадян, які перебувають поза політичними партіями, і прямо суперечить положенням Конституції України і цього ж Закону, які забороняють обмеження прав громадян за їх політичними переконаннями.

Крім того, Закон забороняє участь у передвиборній агітації громадських організацій, обмежує можливості оскарження результатів виборів.

В цих умовах, усвідомлюючи загрозу узурпації влади на місцях антиукраїнськими силами, ОУН (б) закликає українських виборців активно включитися у виборчий процес і не віддати жодного голосу за кандидатів від промосковських сил: Партії Регіонів, КПУ, Блоку Литвина тощо.

У той же час ми звертаємося до політичних сил проукраїнського, зокрема, національно-демократичного та націоналістичного спрямування, із закликом докласти максимум зусиль для консолідації у протистоянні режиму через укладення угод про взаємне непоборювання, недопущення агітації один проти одного, погодження кандидатур у мажоритарних виборчих округах, спільного контролю законності перебігу виборчого процесу та захисту волевиявлення громадян, забезпечення можливості висування авторитетних лідерів громадських організацій та позапартійних громадян.

Участь у консолідаційних процесах ми розглядатимемо як один із критеріїв підтримки того чи іншого кандидата та партійного списку на місцевих виборах.

Провід Організації Українських Націоналістів (бандерівців)

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua