Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Вітаємо з Днем Незалежності!

jurko | 24.08.2010 23:52

4
Рейтинг
4


Голосов "за"
5

Голосов "против"
1

Вітання Проводу ОУН (б)

Вітаємо з Днем Незалежності!
Вітаємо з Днем Незалежності!

Україна вступає в двадцяту річницю свого відродженого державного життя. Не було це двадцятиріччя легким і простим. Наше національне відродження проходить в нелегких умовах постколоніального суспільства, браку внутрішньої консолідації і перманентної експансії зовнішніх сил на економічному, інформаційному, політичному напрямках.

Організація Українських Націоналістів доклала максимум зусиль для вироблення, пропаганди і реалізації ідеї державної незалежності української нації і сьогодні, на етапі державотворення, всі наші зусилля спрямовані на наповнення державності українським національним змістом, консолідацію патріотичних сил, протистояння антидержавним чинникам.

ОУН вітає український народ, а насамперед учасників національно-визвольних змагань, в Україні та за її межами, з найбільшим національним святом.

Ми віримо, що сконсолідовані сили нації, наснажені незламною вірою в велике майбутнє нашої держави, керуючись національною ідеєю, зможуть вивести Україну на шлях сили, величі, добробуту, на шлях всебічного розвитку.

Пам'ятаємо, що лише в своїй державній хаті народ здобуде свою правду, і силу, і волю. Спільними зусиллями зробимо Україну країною нашої мрії.

Зі святом Незалежності, дорогі українці!

Слава Україні!

Голова Проводу ОУН (б) Стефан Романів


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua