Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Солдатенко – рупор московської пропаганди

jurko | 21.08.2010 23:07

7
Рейтинг
7


Голосов "за"
9

Голосов "против"
2

Заява Проводу ОУН

Солдатенко – рупор московської пропаганди
Заяви Голови Інституту національної пам'яті Валерія Солдатенка щодо помилковості нагородження С.Бандери і Р.Шухевича званням Герой України свідчать про те, що сьогоднішня влада взяла курс на викривлення та спотворення української історичної правди.

Антиукраїнський режим Януковича нав'язує українцям чужий, російський погляд на визначних постатей національно історії, а для Москви ворогами є всі, хто бореться за свободу Української держави. Очевидно, що Бандера і Шухевич навіть після десятиліть від їхнього вбивства окупантами становлять небезпеку для імперської Росії.

Солдатенко перетворює Інститут національної пам'яті на інститут марксизму – ленінізму та та його ідейного спадкоємця – путінізму. Примітивні аргументи Солдатенка личать інструктору райкому КПСС, а не науковцю та ще й директору такої серйозної інституції.

ОУН вважає, що українці можуть і мають дивитись на історію власними очима, не слухаючи підказок та брехні з боку Кремля та його ручних солдатенків-табачників в Україні. ОУН вимагає від президента Януковича або звільнити Солдатенка з займаної посади Голови Інституту національної пам'яті, або перейменувати цю установу на філію інформаційного управління ФСБ Росії і не тратити українські гроші на поширення московської брехні.

ОУН закликає всіх українців стати на захист української гідності та національної пам'яті. Бандера і Шухевич – назавжди були, є і будуть героями для мільйонів українців, а всі намагання проросійського режиму заплямувати їхню честь приречені на поразку. Це ж чекає і сам режим Януковича, бо маріонетки Кремля не мають майбутнього у цій державі.

Слава Україні!

Провід ОУН (б)


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua