Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Янукович   СБУ   блогосфера   запитання до Президента

Блогер, спитай у Януковича!

Никита | 6.08.2010 23:10

9
Рейтинг
9


Голосов "за"
12

Голосов "против"
3

Хто хоче поставити запитання Президенту, має таку можливість. Прохання утриматись від ненормативної лексики і пам"ятати про норми моралі. Слід поважати як конкретну людину, так і посаду, яку вона обіймає.

Блогер, спитай у Януковича!
Сьогодні, 06.08.2010, Президент України Віктор Янукович запросив блогерів на зустріч.

Цьому передували такі події: один блогер, Олег Шинкаренко, написав у своєму ЖЖ такі речі, які "оставили неприятный след в душе" – у ніжній душі співробіників СБУ. І був викликаний на допит.

Ця подія не залишила байдужими інших блогерів – вони розпочали такий собі флешмоб "Хочу на допит в СБУ".

І от сьогодні Янукович відповів блогерам так:

"Згоден з вами в тому, що викликати на допит блогера – це останнє, чим повинна займатися СБУ. Думаю, у Служби Безпеки є інші важливі проблеми, – написав Президент України в своїй відповіді блогерам. – І маю вам сказати – я задоволений тим, як СБУ ламає корупцію, як багато зроблено за відносно короткий час у боротьбі з наркомафією. Але трапляються і такі перегини як, наприклад, історія з блогером. Думаю, що наша з вами позиція із цього приводу допоможе керівництву СБУ відкоригувати стиль своєї роботи.

Я, чесно кажучи, радий, що в країні є такі активні і сміливі хлопці, які дуже швидко реагують на помилки влади. Я завжди говорив – погана не та влада, яка помиляється. (Не помиляється, як відомо, той, хто нічого не робить.) Погана та влада, яка не виправляє своїх помилок, не реагує на сигнали суспільства.

Буду відвертий – ваші приколи щодо "викличте мене на допит в СБУ" викликали у мене гірку усмішку. От куди вам не слід прагнути потрапити, хлопці, так це на допити. Ви молоді, талановиті, стильні. Вам треба цікавою справою займатися. Чи є у вас така справа? Чи знайшли ви себе в житті, в своїй професії – ось про це я хотів би з вами поговорити – і допомогти, якщо потрібно. Країні потрібні активні, сміливі молоді люди. І владі вони потрібні в першу чергу. Отже я простягаю вам руку – давайте зустрінемося.

Віктор Янукович"
(опубліковано в Уніан)

Спеціально для тих, хто з якихось причин не потрапить на цю зустріч, але має питання до Януковича: Ви можете поставити його тут.

Скористайтеся!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua