Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Партія регіонів переформатовує Тернопільську облраду за київським сценарієм

Павло Булгак | 17.07.2010 15:13

2
Рейтинг
2


Голосов "за"
3

Голосов "против"
1

Однією з причин звільнення Ярослава Сухого стала його нездатність сформувати провладну більшість у Тернопільській облраді

Партія регіонів переформатовує Тернопільську облраду за київським сценарієм
Про це заявив політичний аналітик Павло Булгак.

"В Тернопільську облраду 31 жовтня виборів не буде, як і виборів мера столиці та Київради. Такий виняток встановлений законом про місцеві вибори не випадково – ПР планує створити в Тернопільській облраді провладну більшість за допомогою механізмів апробованих в Київраді", – заявив політолог.

Булгак підкреслив, що попередній губернатор області Ярослав Сухий із поставленою задачею побудови прорегіональної більшості не справився, хоча на початку каденції 15 квітня, більшість облради відмовилася висловити Сухому недовіру, що стало сигналом зародження "прорегоінальної" більшості. Проте далі у колишнього губернатора справа не пішла, що й стало однією з причин його звільнення Януковичем. Експерт впевнений, що новий губернатор Михайло Цимбалюк, який працював на цій посаді ще за часів Кучми, має відповідний досвід для створення такої більшості куди, за планами Банкової, повинні увійти ПР, Єдиний Центр та частина ВО "Свободи".

"Готується свого роду тернопільська котлета по-київськи. Механізмом для залучення депутатів у нову більшість може стати вибіркове застосування імперативного мандату. Скажімо, якщо ПР вдасться перетягти на свій бік більшість фракції "Свободи", то незгодних із таким курсом депутатів із "Свободи" можуть позбавити мандатів, розчистивши дорогу в раду "згодним". Нещодавно так вчинили в Київраді із опозиційними до мера Черновецького депутатами групи Віктора Пилипишина Оленою Антоновою та Юрієм Курінним (незважаючи на рішення КСУ щодо незаконності застосування імперативного мандату та той факт, що ці депутати не виходили із фракції) ", – зазначив Булгак.

"Коли ж, ПР не вдасться "переконати" більшість фракції "Свободи", то до нової коаліції вони залучать "тушок" із цієї фракції, і при цьому, навпаки, не давши можливості застосувати щодо них імперативного мандату, як це свого часу в столиці відбулося з Блоком Катеринчука", – додав експерт.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua