Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Наші почуття до СССР


1
Рейтинг
1


Голосов "за"
2

Голосов "против"
1

Оскільки нас цікавить поняття з назвою СССР (а також Родіна), то чому б не поглянути на ці поняття не тільки з точки зору одних тільки почуттів, зокрема пов'язаних з милими спогадами про власні юні роки, але і з огляду на те, що дані предмети цілком нормально підлягають досить таки точному розумінню, з точки зору також і визначення їх словами?

Наші почуття до СССР
Оскільки нас цікавить поняття з назвою СССР (а також Родіна), то чому б не поглянути на ці поняття не тільки з точки зору одних тільки почуттів, зокрема пов'язаних з милими спогадами про власні юні роки, але і з огляду на те, що дані предмети цілком нормально підлягають досить таки точному розумінню, з точки зору також і визначення їх словами?

Проблема не в тому, що хтось думає, що тут має місце намагання спробувати облити багном чиїсь світлі спогади. Адже коли розібратись по суті, розставити речі по належних їм місцях, назвати їх своїми правдивими іменами і знайти причини того явища, яке дехто називає: "Беда только в том, что их подло обманули" ((c) Поспелов, див. цитату в кінці публікації), тобто відділити зерна від плевел, то як для мене цілком очевидно, що усі ті світлі почуття, які _справді_, реально у багатьох були, не просто залишаться на місці, а очищені від підло привнесеного в них ззовні обману, стануть на належне їм найкраще місце.

Адже загалом кожному з нормальних людей, в кого є світлі спогади, пов'язані з часами СССР, не може не бути відчутно, що їхнє СССР, в розумінні "СССР – моя Родина", світлими почуттями до якої наповнене їхнє серце, що їхнє СССР суттєво відрізняється від СССР брехливих холуїв банди московських убивць із здавалося б на перший погляд аналогічним "Моя Родина – СССР" від них.

Давайте, раз так, спершу спробуємо побачити відмінність між поняттями Родіни та Отєчєства.

В найавторитетнішому тлумачному словнику російської мови, словнику Даля, слова Родіна та Отєчєство тлумачаться так:

.----: Отечество || Родная земля, отчизна, где кто родился, вырос; корень, земля народа, к коему кто, по рожденью, языку и вере, принадлежит; государство, в отношении к подданным своим; родина в обширном смысле.

[...]

Родина ж. родимая земля, чье место рожденья; в обширном знач. земля, государство, где кто родился; в тесном знач. город, деревня.

:----.

Тут видно, що коли порівнювати з Отєчєством, то у Родіни повністю відсутні "корень, земля народа, к коему кто, по рожденью, языку и вере, принадлежит", а все ж решту, тобто місце народження й держава, практично співпадає.

До цього слід додати, зазирнувши в етимологічний словник Фасмера, що слово "Родіна" у значенні "родная земля" вперше в російській мові використав Дєржавін, а це всього лише яких 200 років тому. Інакше кажучи слово "Родіна" у його зараз широко вживаному значенні в російській мові появилося порівняно з Отєчєством досить таки нещодавно, суттєво потіснивши саме якраз його. Зовсім очевидно відриваючи людину від "корень, земля народа, к коему кто, по рожденью, языку и вере, принадлежит", залишивши місце тільки місцю народження й державі.

І даючи таким чином такий собі сурогатний "корінь" спільноті осіб, які не належать ні до якого народу, хоч кожен з них і має як точку на Землі, де був приведений на цей світ, так і державу, тобто сукупність закладів, інституцій, організацій та установ, в масі своїй хоч і наповнених нормальними людьми, але які усі цілком і повністю підконтрольними – в основному злочинним московським силовим структурам, саме якраз тим злочинним структурам, в яких приймалися тоді (й не перестають прийматися зараз) усі скільки-небудь важливі рішення. Ось ці головні, керівні державні структури і є _суть_ того, що знаходилося за назвою СССР.

Інакше кажучи, зовсім не важко бачити, що не тільки взагалі Родіна відрізняється від взагалі Отєчєства, але й і особисто Родіна нормальної людини – від фальшивої Родіни холуїв банди московських убивць.

Ну і після цього хіба не зрозуміло, в чому суть того, що Поспелов називає: "Беда только в том, что их подло обманули"? Наші хлоп'ята, помираючи в різних місцях, думали, що роблять це для рідного народу, "народа, к коему кто, по рожденью, языку и вере, принадлежит" – тільки це одне, як на мою скромну думку, заслуговує бути тою річчю, "за которую я мог без раздумий отдать жизнь при надобности" за словами Поспелова. А насправді замість того, за що не шкода й життя покласти, підкладалася суть СССР – тобто злочинні структури, які контролювали (і контролюють й далі) усі народи на його території, їх інтереси.

І хіба не зрозуміло, що спроба підло дурити нормальних людей, з метою використання їх та їхніх дітей як гарматного м'яса, з абсолютно злочинними московськими цілями, що ця спроба підло дурити нормальних людей продовжується і сьогодні?

Для цих злочинних структур, які несуть повну відповідальність за всі учинені ними злочини, у тому числі й за трикратне убивство голодоморами щоразу мільйонів одних тільки українських дітей, і які зараз, ось тепер, прикладають гігантські зусилля для замітання величезних слідів своїх злочинів апокаліптичного масштабу, плануючи при цьому нові аналогічні злочини – для них інтереси усіх тих підконтрольних народів завжди були якщо не протилежними, як скажімо життєві інтереси українського народу, то просто байдужими.

Так що це біда Поспелова, а не вина, що насправді СССР, коли глянути по суті, _абсолютно_ не є тим, про що його світлі спогади. Невже можливо думати, що наприклад у когось з інших людей з тих часів спогадів, у тому числі й світлих, суттєво менше аніж у Поспелова?

Але давайте, люди добрі, не будемо плутати святе зі злочинним.

Було: "Поспелов В.А." news:ceb1mr$nde$1@hyppo.gu.net...

[...] СССР- моя Родина за которую я мог без раздумий отдать жизнь при надобности.

[...] И всегда буду вспоминать о Союзе со светлыми воспоминаниями – захлебнитесь Вы хоть ядом змеиным... Ребята, которые полегли в Афгане – они умирали с верой, что гибнут за советскую Родину, за своих товарищей. Беда только в том, что их подло обманули. Чувство любви к Родине невозможно определить словами. Иначе это уже не любовь, а запротоколированный биологический процесс.

Олександр Франчук http://olexandr.uuuq.com

За матеріалами дискусії: "Мудрое решение: Кучма решил не добиваться вступления Украины в НАТО и ЕС" у форумі ukr.politics (липень 2004)

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua