Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/4c2d9e8ecbbff/

Знову в Києві проплачені пікети

| 2.07.2010 11:08

Сьогодні ввечері, коли Держсекретар США Х.Клінтон зустрічатиметься зі студентами Університету "КПІ", так звані опозиціонери-патріоти планують виставити пікет.

Знову в Києві проплачені пікети
У такий спосіб учасники акції намагатимуться привернути увагу іноземних гостей до проблем, але мова не про українські проблеми чи проблеми студентства.

Питання у тому, що політичні банкрути, які втратили будь-який політичний вплив, намагаються привернути до себе увагу та повернути "старі часи". Їх мало хвилює імідж нашої країни, який постраждає від недолугих плакатів і скандувань, які планують вигукувати куплені студенти-пікетувальники. До речі, схема залучення людей в пікети стара як світ: "увечері гроші – пікет зранку або навпаки, але головне: гроші – вперед.

Про які переконання чи політичні погляди може йти мова, коли учасники акцій навіть не знають з якого приводу їх зібрали. Їм це не цікаво, головне щоб заплатили. У Києві напевне вже сформувалась каста пікетних заробітчан, яких кожен день можна зустріти на вулицях столиці під різними прапорами, а коли надворі політичне затишшя, вони рекламують товари, знижки в супермаркетах тощо. Шкода, що людей черговий раз обдурять посередники, які отримують по 200 вічнозелених доларів за пікетувальну душу, а розраховуватимуться у наших гривнях по курсу один до одного.

Можливо організатори акції не усвідомлюють шкоди, яку наносять державі, але хочу вірити, що Україна скоро виросте зі штанців, які, користуючись економічною кризою, їй приміряють недалекоглядні політики і виходитиме на пікети чи акції протесту через переконання, а не за кілька карбованців.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua