Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Україна   міліцейське свавілля   МВС   СБУ   СНА

Антиукраїнська влада Януковича проти української молоді, української музики та української культури

Сергій | 29.06.2010 20:16

5
Рейтинг
5


Голосов "за"
6

Голосов "против"
1

30 червня о 13.00 в конферанс залі Української Інформаційної Служби за адресою м. Київ вул... Ярославин вал 9 відбудеться прес – конференція на тему: "Антиукраїнська влада Януковича проти української молоді, української музики та української культури"

30 червня о 13.00 в конферанс залі Української Інформаційної Служби за адресою м. Київ вул... Ярославин вал 9 відбудеться прес – конференція на тему: "Антиукраїнська влада Януковича проти української молоді, української музики та української культури"

Під час прес – конференції її учасники доведуть присутнім журналістам своє бачення антиукраїнських процесів в сучасній Україні. Зокрема організатори Фестивалю Традиції Духу "Русь" та техно-фестивалю "Техно проти наркотиків" розкажуть про дії працівників СБУ та МВС направлені на незаконну заборону та фізичне недопущення цих культурних заходів за особистою вказівкою Президента України Віктора Януковича. Буде підняте питання про перешкоджання працівниками СБУ та МВС журналістам у виконанні їхніх службових обов'язків по висвітленню підготовки до проведення ФТД "Русь" та технофестивалю "Техно без наркотиків". Українські виконавці та музиканти розкажуть про антиукраїнський наступ влади на українську музику та культуру і як результат перетворення української молоді в покірну космополітичну масу.

На прес – конференції її учасники продемонструють журналістам документальні докази незаконних дій СБУ та МВС по забороні ФТД "Русь" і технофестивалю "Техно проти наркотиків".

Учасники прес – конференції:

Олег Однороженко – заступник голови Соціал Nаціоналістичної Асамблеї – Організації "Патріот України" офіційного організатора Фестивалю Традиції Духу "Русь";

Ігор Мосійчук – член виконкому Соціал Nаціоналістичної Асамблеї, головний редактор газети "Вечірній Васильків";

Тарас Силенко – дійсний член Всеукраїнської спілки кобзарів;

Арсеній Білодуб – лідер гурту "Сокира Перуна";

Співорганізатор техно-фестивалю "Техно проти наркотиків" – Dj Dimm;

Адвокат, представляє інтереси організаторів Фестивалю Традиції Духу "Русь" і технофестивалю "Техно проти наркотиків".


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua