Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Служба по тітькам України.


3
Рейтинг
3


Голосов "за"
4

Голосов "против"
1

Сьогодні СБУ провела цілий ряд цікавих зустрічей з жіночим рухом "FEMEN", спрямованих виключно на захист національної безпеки України. Слава героям.

 Служба по тітькам України.
А я вже думав-гадав, ну коли вже наша ЕСБЕУУ зацікавиться жіночим рухом "FEMEN"? Ну що ж їм бідним робити? Іноземну розвідку братньої держави чіпати не мона, вже угоду підписали про співпрацю та легалізували діяльність. Наслідки світової фінансової кризи вже порішали, ВЕВЕПЕ вже ОГо-Го який, б'є всі рекорди, мінстат встигає тільки папір завозити. Тінізацію економіки з 1 січня наступного року після прийняття Податкового кодексу вирішать раз і назавжди. Втрату державного контролю над стратегічними галузями економіки країни подолали, лишилось тільки приватизувати цей стратегічний сектор. А корупції взагалі не існує. Епідемії туберкульозу також. А СНІДУ у нас ніколи не було. Загалом наша країна на думку есбеушників нагадує Данію, – навколо сонце і вода, економіка процвітає, самі жахливі злочини – це плювання в громадських місцях. Тому, що ж їм робити, коли куди було б слід сунути свого носа, ну ніяк НІЗЗЯ, бо прищемлять раз і назавжди. А показники треба державі на-гора. "Даёшь", як мовиться, план по виконанню показників, на стіл керівництву, бо воно ж потім спитає: А що ж ви там робите в своїй службі, пардон, педикюром займаєтесь?

І от сьогодні, наші захисники, відчуваючи творчий політ думки, вирішили захистити нашу державу від цих нахабних, цинічних та розпущених дівуль, бо вони, ТИХО! загрожують національній безпеці України. Їхні тітьки, ну просто не дають нашому Президенту з його численними заступниками та заступницями працювати.

Куди котиться цей світ? Доборолась СБУ до самого краю, дівок на вулиці про єство питає.

Я особисто не в захваті від "FEMEN", але звідкіля стільки мерзоти та дурнів? Хто ж їх стільки наплодив?


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua