Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Совок   персонаж   Кр-к   КАКА   електорат   українці   Україна

КАКА – найтиповіший герой нашого часу


5
Рейтинг
5


Голосов "за"
15

Голосов "против"
10

Характеристика найтиповішого виборця з електорату Януковича...

Є в нас такий віртуальний персонаж Кр-к. На "Народній правді" як його тілько не називають – і Круком, і Кряком... Та я йому дав інше поганяло (тут вдале поєднання іменника "погань" і дієслова в переносному значенні "поганяти", тобто "називати") – КАКА. Так зручніше буде, бо його облудна сатанинська "робота" є наочним підтвердженням поганяла. Я б наважився стверджувати, що це вже вельми і вельми одіозний персонаж. Ба, навіть більше!... Це своєрідна карикатура на виборця, який привів у президенти України колишнього зека. То це він герой нашого часу. Отже, знайомтеся, КАКА власною персоною!... Це він є тут пропагандистом і агітатором брудних справ вічно вчорашніх, який "косить" під такого собі "свого пацана" із самої гущавини народу. Та ще й із самої Західної України! Видає себе за типового галичанина, хоча тут у нього виходить вельми незграбно – часто-густо й невпопад вставляє галицькі словечки. Галичанин так себе не поводить.

Звідки ж такі каки беруться? Їхнє середовище з нашого недалекого минулого. Їх ще доволі багацько – понад третина від усього населення. А якщо конкретніше, цього "гвинтика" КАКУ виробили ще в...Совєтському Союзі. Це тоді на "потік" намагалися поставити цілі народи, зокрема й український, маючи на меті одне-однісіньке, а саме: зробити особливу "людину" – совєтського чєловєка (власне кажучи, новітнього раба), для якого б був "мой адрєс нє дом і нє уліца, мой адрєс – Совєтскій Союз"... Ці каки зовні нічим не відрізняються від нас, українців, для яких свобода – понад усе. Вони також виступають за порядок і дисципліну. Одна лише суттєва відмінність від нас – вони звикли в усьому підкорятися, якщо воно щось і не так іде. Вони звикли йти "в ногу" із владою, яка сповідує "сильну руку", а не демократію. В нашому випадку для них Янукович – "свій пацан" – і що з того, що сидів? Такий час, мовляв, був. Навпаки, життя те сирітське його тілько навчило й загартувало, тож він здатний навести порядок і вже довів за сто днів свого правління. Для них демократія, свобода слова, економічна свобода, вільна й незалежна людина – чуже і вороже, а носії – "гнилі інтелігенти", здатні, на їхню куцу думку, лише нести смуту й розбрат у суспільство...

Отже, це типові совки часів брєжнєвих-щербицьких, коли все українське безжально душилося. Ось і герой нашого часу КАКА є найтиповішим совком, який завуальовано захищає тезу "братніх народів" – російського, білоруського і українського, виправдовуючи це якимось ефемерним рівноправним "партнерством". Хоча на словах цей КАКА каже, що "не можна йти вперед з вічно повернутою назад головою", а на ділі саме так і діє, бо звик іти у фарватері метрополії, яка нікуди й не зникала – ще бовваніє на півночі грізним сусідом під новою-старою назвою (на Заході часто Совєтскій Союз ототожнювали з Росією і називали одну шосту планети "Совєтской Россієй").

Але ж ми це вже проходили й назад дороги в нас нема. І щоб там нам не казали агітатори й пропагандисти каки з вічно вчорашніх, нам своє робити – нагадувати про справжнє нутро цих покидьків...


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua