Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Заява Проводу Організації Українських Націоналістів (бандерівців) з приводу перших 100 днів правління Віктора Януковича

jurko | 8.06.2010 22:49

2
Рейтинг
2


Голосов "за"
11

Голосов "против"
9

Результати перших 100 днів правління Януковича: здача національних інтересів Кремлю, тиск на свободу слова і поступове перетворення України на поліцейську державу

Заява Проводу Організації Українських Націоналістів (бандерівців) з приводу перших 100 днів правління Віктора Януковича
Перші 100 днів роботи новообраного Президента України В.Януковича остаточно розвіяли ілюзії щодо його методів керівництва, зовнішньополітичного курсу країни та її внутрішньополітичного розвитку.

Віктор Янукович був і залишається виразником інтересів лише вузької соціальної групи осіб з 2-3-х областей України, на зовнішньополітичній арені він є провідником позиції офіційного керівництва Російської Федерації, а стиль його керівництва спирається на методи радянської партократії брежнєвської доби.

Головними наслідками правління В.Януковича є зміна зовнішньополітичного курсу, де-факто – відмова від європейського і євроатлантичного вектору, початок тотальної русифікації України, докорінне переписування історії, паплюження національної пам'яті, тиск на свободу слова, на малий та середній бізнес, попрання національного законодавства і поступове перетворення України на авторитарну державу.

Пролонгація терміну перебування Чорноморського флоту Росії ще на 25 років разом з передачею стратегічних об'єктів української промисловості РФ поставили під загрозу не лише економічний суверенітет і територіальну цілісність країни, але й взагалі саме існування України, як незалежної держави.

Заява Президента перед ЄП щодо Голодомору послабила українську позицію в міжнародному контексті та перекреслила старання понад 15 держав світу, які визнали Голодомор як Ґеноцид.

Безпрецедентний тиск з боку правоохоронних органів на представників української опозиції, переслідування чесних, політично незаангажованих журналістів разом із численними випадками свавілля з боку міліції щодо простих громадян (останній приклад – загибель в Шевченківському м. Києва райвідділі МВС студента Ігоря Індила), тиск CБУ на Український Католицький Універистет, (УКУ) скасування програми УПЦ КП "Блага Вість" та інші реакційні кроки прямо вказують на тенденцію перетворення України на поліцейську державу на зразок Білорусі чи Росії.

В такій ситуації своє вагоме слово має сказати український народ, на якого Конституцією України покладено обов'язок захищати суверенітет і територіальну цілісність країни.

ОУН (б) закликає українців одностайно стати на захист своїх прав і свобод, на захист суверенітету України і не дозволити Януковичу та його команді перетворити нашу державу на колонію нової російської імперії.

Провід ОУН (б) закликає нинішнього Главу держави застановитися над теперішнім ходом його політики та повернути її на позиціювання України як сильної незалежної країни. Президент України – це гарант Конституції України, гарант України незалежної. Ще не запізно, щоб показати свою силу та рішучість як Президент України.

Провід ОУН (б)

8-го червня 2010

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua