Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/4c0bb35f22348/

З днем журналіста!

Анатолій Герасимчук | 6.06.2010 17:40

Хочу привітати журналістів з великої букви. На жаль, такими є не всі журналісти.

Сьогодні свято професійних журналістів. На жаль, в категорію професійних входять і ті, які професійно відробляють на службі чи то у влади, чи то у багатих людей (в нашому, українському випадку, як правило – нуворишів).

Серед тих, які професійно відробляють свої гроші, треба віддати належне місце і такому собі Круку, який стрімко ввійшов в десятку найпродуктивніших авторів "Народної правди". Аналіз його "робіт" беззаперечно показує стиль писаря при владі – схоже на працівника прес-служби Секретаріату Президента. Ну, відомо ж бог, як продуктивно працюють на "народних" сайтах працівники бютівських прес-служб. І як ревниво на це дивився Сам Віктор Андрійович. І хіба ж він міг поступитись в такій важливій справі своєму "клятому другу", тобто, подрузі? Ні, звичайно. Ну і посадив "кукушку куковати".

Добре старався Крук, нічого не скажеш. Людина не зовсім без таланту.

Але програв вибори його Босс. І настали було гіркі часи для Крука. Прийшлося йому добре попотіти, добре попобігати, попрогинатися, доводячи свою потрібність новим хозяям. Як кажуть, хто що хоче, той те отримає. Отримав і Крук посаду в новій владі. Медаля поки що не дали, навіть на день журналіста – придивляються, як буде старатися відмитися від вчорашнього Ющенка, і як буде витирати чоботи новій владі.

Тре, старається Крук.

Так от, вітаючи один одного зі святом Журналіста, чи можемо ми не згадувати про круків?

І що з такими круками робити?


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua