Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Посланіє про внутрішнє й зовнішнє становище упродовж перших 100 днів роботи на ввіреній території

igorash2000 | 4.06.2010 16:47

4
Рейтинг
4


Голосов "за"
5

Голосов "против"
1

Москва. Кремль.
Медведу
Коротко інформую вас про успіхи, досягнуті в боротьбі з населенням т.зв. України в рамках операції "Україна для людей".


Москва. Кремль.

Медведу

Посланіє про внутрішнє й зовнішнє становище

упродовж перших 100 днів роботи на ввіреній території

Ув.тов.Медвед!

Коротко інформую вас про успіхи, досягнуті в боротьбі з населенням т.зв. України в рамках операції "Україна для людей".

1. Наданий Вами в рамках операції "Україна для людей" список людей працевлаштовано на міністерські та інші не менш важливі посади.

2. Виконано Ваше розпорядження про надання дозволу на в'їзд на ввірену територію тов. Затуліна та інших визначних людей, що виступають проти сепаратного від великої Росії існування т.зв. України.

3. В Запоріжжі, де колись українські козаки створили т.зв. Січ, мудро знищену її величністю Катериною ІІ, встановлено пам'ятник дорогому тов. Сталіну, і цю практику буде поширено по всій Україні.

4. За Вашим дорученням в Верховну раду внесено законопроект про розвішування на всіх установах червоних комуністичних прапорів, які ми назвали "флагом Побєди", щоб населення ввіреної території не втямило, про що мова. Дуже вибачаюся, що під час першого голосування проіскі т.зв. українців завадили нам прийняти цей першочергової важливості для нашої дружби і братерства закон і дуже прошу вплинути на тов. Літвінова, щоб милі нашому серцю красниє флагі висіли на всіх держ. установах спочатку поруч з бандерівськими прапорами т.зв. України, а потім і замість них.

5. Тов. Семіножкін офіційно озвучив Вашу ідею про Союз братніх народів – Великої Росії, Білорусі й т.зв. України.

6. Тов. Табакін скасував державний іспит з т.зв. української мови, щоб не забивати голову студентам і створити їм усі умови для вивчення єдино правильного вєлікого русского язика.

7. За допомогою найбільш справедливого на ввіреній території Донецького суду виконане Ваше розпорядження про позбавлення звань Героя т.зв. України українських буржуазних націоналістів, які боролися з доблєстними військами НКВД за т.зв. незалежність України – Бандери й Шухевича. Продовжується роз'яснювальна робота серед населення з метою розвінчання борців за т.зв. Україну, які підривали дружбу з великим російським народом і злочинно воювали проти тов. Сталіна і СРСР.

8. Ліквідовано Національні комісії зі свободи слова й верховенства права, оскільки більше немає потреби займатися такими дурницями.

9. За Вашим дорученням розпочато операцію про вивезення з ввіреної території високозбагаченого урану. Населенню роз'яснено, що цей уран нам зовсім не потрібен, на відміну від братньої Росії.

10. В стадії виконання – Ваше доручення про передачу Росії авіаційної промисловості т.зв. України. Населенню роз'яснено, що без передачі Росії авіапрому будувати літаки ніяк неможливо.

11. Сформований за Вашим дорученням уряд запропонував змінити назву ракетного крейсера "Україна". Пропоную вказати точніше, як треба назвати цей крейсер, щоб це сподобалось великому російському народові.

12. Вживаються заходи для припинення дублювання фільмів імперіалістичних країн у кінотеатрах на т.зв. українську мову. Оскільки важко переконати населення в необхідності таких дій, тов. Табакін збрехав, що на ввіреній території падає відвідуваність кінотеатрів. Тов. Семіножкін заявив, що дубляж фільмів українською "не приніс користі", бо й справді, яка може бути нам з Вами користь від т.зв. української мови.

13. Підписано зобов'язання про перебування в городі русской слави Севастополі Російського Чорноморського флоту до 2042 року з наступним продовженням. Завдяки героїзму ввірених Вами мені депутатів і тов. Літвінова в складних умовах опору т.зв. українців у вказаний Вами строк ці зобов'язання ратифіковано. Населенню роз'яснено, що натомість відтепер газ, який Росія постачатиме на ввірену територію, слід вважати дешевим.

14. Докладаються всі зусилля, щоб на ввіреній території не збільшувався власний видобуток газу та інших енергоносіїв, а також не запроваджувалися енергозберігаючі технології.

15. В стадії виконання Ваше розпорядження про передачу "Газпрому" підприємства "Нафтогаз України" і всієї газотранспортної системи т.зв. України. Населенню роз'яснюється, що ця система стара й нікому не потрібна, а Росія хоче нею володіти виключно з метою братньої допомоги.

16. В стадії реалізації Ваше доручення про будівництво Росією нових атомних енергоблоків на Хмельницькій АЕС, а також про закупівлю ядерного палива виключно у братньої Росії і будівництва на ввіреній території російського ядерного заводу. Населенню роз'яснено, що це надзвичайно цінна братня допомога Росії.

17. Населенню активно роз'яснюється, що контроль над Керченською протокою і гроші від проходу через неї іноземних кораблів для т.зв. України є зовсім зайвими, тому краще всю цю мороку віддати Росії разом з Керч-Єнікальським каналом. Для уникнення зайвих запитань це буде оформлено як спільне російсько-українське управління.

18. Впроваджено тестування випускників шкіл на вєліком і могучєм русском язикє.

19. Так само на вєліком і могучєм язикє будуть учити різних іноземців. Це вкрай необхідно, тому що досі ці іноземці знали українську мову значно краще, ніж наш з Вами прЄмЬЕр-міністр Хазаров та інші члени нашого з Вами уряду. Слід сказати, що знайти аргументи для переведення іноземних студентів на русскій язик було непросто, тому тов. Табакін збрехав, що через ненависну укр. мову число цих студентів в Україні зменшується (хоча насправді воно зростає). Принагідно ще раз дякую за Вашу геніальну кадрову пропозицію.

20. Як Ви й просили, школярі наші будуть поменше вивчати т.зв. українську, а також зарубіжну літературу, за що я Вам і рекомендованому Вами тов. Табакіну глибоко вдячний, тому що школярі наші начиталися цієї літератури більше навіть ніж я, проФФесор. Більше того, студенти в ісконно рускоязичному городі Донецьку нахабно пропонували назвати наш Данєцкій унівєрсітєт ім'ям якогось Стуса, який там учився, писав возмутітєльно антисовєтські й україноязичні стіхі, і ледь не отримав Нобелівську премію, та загинув стараннями КГБ (пламєнний прівєт дорогому тов. Пукіну).

21. Натомість школярі будуть тепер вивчати світову літературу. І хай Вас не турбує ця назва, бо йдеться собствєнно про світову велич російської літератури. Тов. Табакін правда сказав, що лише 3/4 світової літератури, що вивчатиметься є російською, але то він сказав дипломатично, щоб усілякі буржуазні націоналісти й любителі усяких шекспірів, шіллерів та інших буржуазних пісателів з країн НАТО не піднімали крик і не мішали нашим дітям ізучать Анну Ахметову і другіх русскіх пісатєлєй.

22. За Вашим дорученням я з'їздив у м.Страсбург і оголосив усім, що Голодомор 1932-33 рр. ніякий не геноцид. Правда, в українському законі і в рішенні суду сказано, що то геноцид і що організував його дорогий тов. Сталін, але завдяки великій дружбі з Росією ми можемо не брати до уваги всілякі недолугі українські закони. Проте на всяк випадок внесено законопроект, де сказано, що то був не геноцид, а "трагедія". Вибачайте за таке різке формулювання, але воно на деякий час потрібне, доки тов. Табакін навчить жителів т.зв. України, що насправді вони мають бути вдячними рідній комуністичній партії й особисто тов. Сталіну за наше щаслівоє дєтство. Зі свого боку, я докладаю всіх зусиль, щоб населення ввіреної території не дізналося зайвого про т.зв. "голодомор" та інші події, пов'язані з братньою політикою під керівництвом тов. Сталіна в т.зв. Україні. Зокрема, з сайту президента України прибрано документи про голодомор, а очолюване рекомендованим Вами тов. Хорошковим відомство закрило доступ до архівних документів про братні дії московської влади в т.зв. Україні в 1917-1991 роках. Прошу Вас дати розпорядження, що робити з тими 23 країнами, які необачно визнали Голодомор геноцидом українського народу. Направити їм ноти протесту чи може зразу розірвати з ними відносини, щоб вони не заважали нам дружити з великою Росією?

23. Завершується переклад на т.зв. українську мову (якою в нас досі приймають закони, через що тов. Хазаров змушений ламати язик) надісланих Вами законопроектів, особєнно проекту о вєліком і магучем русском язикє. Я вже об'явив, що русскій язик займе достойне місце в житті т.зв. України, як тільки наші з Вами кнопкодави натиснуть кнопки "за" цей закон. Принагідно ще раз дякую Вам за вплив на тов. Літвінова, який у складних умовах протидії з боку тих, хто захищає т.зв. Україну забезпечує прийняття всіх вказаних Вами законів.

24. Ми наполегливо працюємо над тим, щоб ніякі українські закони не заважали нашій великій дружбі, для чого, як Ви й казали, треба ліквідувати т.зв. незалежну Україну. Але, оскільки внаслідок отруєння націоналістичною пропагандою більшість жителів ввіреної мені території може не зрозуміти такого рішення, ми, як і домовлялися, будемо називати це створенням Союзу братніх народів.

25. Як Ви й просили, прискорено роботу над усуненням перешкод у вигляді Конституції т.зв. України. Завдяки допомозі тов. Літвінова до порядку денного сесії Верховної Ради включено закон про референдум, який дозволятиме викинути Конституцію т.зв. України на смітник, а затвердити наданий Вами текст нової Конституції і угоду про Союз братскіх народов, як тільки вони будуть перекладені на українську мову. На щастя, після такого референдуму, який ми готові провести у вказані Вами строки, про цю мову можна буде забути, бо, як я й обіцяв, русскій язик займе на ввіреній мені території вказане Вами гідне місце. Дякую, що допомогли написати такий закон про референдум, який дозволяє визначати підсумки голосування не тим, хто голосує, а тим, хто рахує, як і вчив нас тов. Сталін.

26. Також дякую за те, що наставляєте на путь істиний наш Конституційнй Суд. Ваш виклик в Москву голови Конституційного Суду тов. Стрижакова і Ваша мудра заява про те, що Ви уважно спостерігаєте за його діями й чекаєте від нього правильних рішень матиме позитивний вплив на швидкість і точність рішень, що прийматиме тов. Стрижаков і ввірений йому Конституційний Суд.

27. Населенню роз'яснюється, що передача Росії всіх важливих галузей та підприємств потрібна для поглиблення довіри старшого брата до підступних і зрадливих хохлів і зміцнення дружби між народами.

28. Прошу Вас розібратися з усілякими промисловцями й підприємцями т.зв. України, яким чомусь не подобається, що підприємства на ввіреній території переходять під контроль великої Росії. Прошу роз'яснити цим людям сутність дружби між нашими народами.

29. Оскільки значна частина населення чомусь хоче, щоб замість першочергових питань поглиблення дружби між російським і т.зв. українським народом, захистом вєлікого русского язика і передачі братній Росії всіляких підприємств і галузей на знак великої дружби й поваги, я займався питаннями економіки, доведеться прочитати послання до т.зв. українського народу. Прошу Вас не сприймати текст цього послання серйозно, оскільки призначене воно виключно для т.зв. українського народу, а також щоб розкрутити на гроші МВФ, а насправді ніхто ніяких реформ проводити не збирається.

30. Прошу Вас вжити посилених заходів безпеки для захисту мене і людей, працевлаштованих в рамках проекту "Україна для людей" від підступів т.зв. українців. Дякую за повернення в Севастополь підрозділів ФСБ Росії і наміри посилити озброєння Російського Чорноморського флоту. Але цих заходів недостатньо, оскільки т.зв. українці для боротьби зі мною та іншими Вашими представниками в т.зв. Україні застосовують вже не лише курячі яйця. Під час Вашого височайшого візиту на ввірену територію на мене вчинено терористичний напад за допомогою дистанційно керованого могильного вінка, від якого ледь вдалося відбитися. Ще небезпечнішу зброю наші з Вами вороги застосували під час розгляду сьогодні за Вашим дорученням закону про основи зовнішньої і внутрішньої політики, коли в будівлю Верховної Ради вдарила блискавка, явно спрямована українськими екстремістами. У зв'язку з цим слід розглянути питання про посилення військової присутності братньої Росії на всій території т.зв. України для захисту від проявів українського екстремізму й тероризму та зміцнення миру й дружби між нашими народами.

31. Готовий і надалі виконувати всі Ваші доручення. Сподіваюся, що Ви й надалі не розголошуватимете інформацію про мої судимості та обставини їх скасування, а також про мою плідну діяльність у якості вірного бійця невидимого фронту нашей савєцкай родіни.

Іскрєннє Ваш проФФесор Ялинкович

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua