Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
новини   політика   закон   заборона   алкогольних   напоїв   верховна   рада   Україна   вино   горілка   пиво   шампанське   самогонка

Українці підтримають закон про заборону алкогольних напоїв


-3
Рейтинг
-3


Голосов "за"
4

Голосов "против"
7

Враховуючи те, що лише повна відмова від вживання алкогольних напоїв робить людину вільною від алкогольної залежності, прийняття закону про заборону алкогольних напоїв є цілком логічним і послідовним кроком влади. Хіба залежність від алкоголю не є жахливішою і масштабнішою від ігрової залежності?

Українці підтримають закон про заборону алкогольних напоїв
У першому десятиріччі XXI століття алкоголь став причиною майже 1,8 мільйонів смертей на рік; це становить 3,2% від загального числа смертей по всьому світу. Запої частішають серед підлітків і молоді. В цілому шлях вживання алкогольних напоїв починається з погіршення рухових можливостей і роботи мозку та веде до потенційного зруйнування, яке може статися внаслідок травм, насильства, нещасного випадку, зруйнування сім'ї, цирозу печінки, раку, залежності і навіть слабоумства. Важливо підмітити, що алкоголь знижує нашу здатність тверезо мислити. А це є досить переконливий доказ того, що вживання алкогольних напоїв є суспільно-небезпечним.

Ще від початку 1970-х років поширилися дебати про користь вина й алкоголю для серцево-судинної системи. У пресі і наукових працях багато писали про проведені дослідження з цього питання. Була розгорнута ціла кампанія з метою переконати суспільство у корисності алкоголю. Але в останні роки подальші дослідження поставили під сумнів усю цю теорію. Як виявилось, компанії, зацікавлені в розвитку індустрії алкогольних напоїв, подавали і продовжують подавати неповну інформацію. Заява про користь алкоголю для серцево-судинної системи, популярна серед людей середнього віку, була успішно спростована останніми науковими відкриттями. Учені дійшли висновку, що користь приносить не помірне вживання алкоголю, а певний спосіб життя. І водночас було доведено, що лише одна порція алкоголю завдає шкоди головному мозку і може викликати алкогольну залежність.

Вічна мудрість гласить: "Не дивись на вино, як воно рум'яніє, як виблискує в келиху й рівненько ллється, – кінець його буде кусати, як гад, і вжалить, немов та гадюка, – пантруватимуть очі твої на чужі жінки, і серце твоє говоритиме дурощі... І ти будеш як той, хто лежить у середині моря, й як той, хто лежить на щогловім верху. І скажеш: побили мене, та мене не боліло, мене штурхали, я ж не почув, систематично, коли я прокинусь, шукатиму далі того ж..." (Святе Письмо, Притчі 23:31-35). Хто з нас не бачив, як люди в стані алкогольного сп'яніння опускаються до рівня тварин і виставляють себе на посміховище?

В Україні жертвами алкогольної залежності є мільйони наших співвітчизників. Саме тому прийняття закону про заборону алкогольних напоїв зупинить деградацію населення і значно підвищить рівень довіри виборців до влади. Досить безглуздих злочинів та скалічених життів!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua