Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Де раніше був пан Тягнибок?


-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
6

Голосов "против"
8

Після десятиліть, направлених на боротьбу проти Руху, проти Ющенка, проти Тимошенко – і отриманого результату – чомусь всі заяви пана Тягнибока здаються, як мінімум, нещирими...

От у чому зараз не можу не погодитись з Круком – то це в питанні про своєчасність, і уместность російською (слово доречність тут не зовсім підходить...) всіх сьогоднішніх заяв Тягнибока. Не можу не погодитись із запитанням: а де раніше був пан Тягнибок?

І якщо вже всі разом пани націонал-демократи програли – то чи не пізно схаменулись?

Згоден, що краще пізно, ніж ніколи. Але ж питання в щирості намірів залишаються.

Особливо, коли глянути на хлопців Тягнибока і на всі їх дії з донецьких териконів. Звідси особливо ріжуть по вухах, наприклад, заяви Фаріон. Та ще й на фоні повної бездіяльності Свободи в Донецьку. Більше того – в небажанні будь-якої діяльності, не рахуючи організації одного маршу під охороною міліції в честь памяті Максима Чайки. З цікавими для Донбасу лозунгами.

Ні, правда, ще телеканал донецької міськради (де секретарем Микола Левченко) час від часу регулярно дає можливість свободівцям повисловлюватися, подискутувати з місцевими політиками і журналістами. Але, зважаючи на те, що з донецьких свободівців нема кого на екран пускати, то на ефір в Донецьк запрошуються хлопці з Києва і Львова.

Журналістів, до речі, також вибірково туди запрошують. От, наприклад, мене туди чомусь пускаюти не бажають.

Щодо небажання якоїсь діяльності в Донецьку – знаю, що багато людей з різних міст пробували вийти на звязок з керівництвом Свободи. Але всіх їх так гарненько, буцімто не відмовляючи, проігнорували, тобто, якось не по-українськи, не по слов'янськи вони це роблять.

Чому так? Та хто ж їх зна. Не кажуть. Вони з Миколою Левченко, мабуть, зайняті результативними переговорами.

Правда ж, результат, коли в ефірі донецького телебачення виступають від імені Свободи тільки "западенські" хлопці з яскраво вираженим галичанським діалектом і такими ж простими, як танк, висловлюваннями що мови та всього іншого – результат, самі знаєте, для Донецька передбачуваний.

Ну так от, після всього того, після десятиліть, направлених на боротьбу проти Руху, проти Ющенка, проти Тимошенко – і отриманого результату – чомусь всі заяви пана Тягнибока здаються, як мінімум, нещирими.

Хіба не так, пани "свободівці"?

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua