Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
семіноженко   сбу   фармакологія   політика

Помічник віце-прем'єра влаштовує перерозподіл фармринку

Marihod | 14.05.2010 09:39

4
Рейтинг
4


Голосов "за"
4

Голосов "против"
0

Геннадій Голобоков, полковник СБУ і помічник віце-прем'єр-міністра з гуманітарних питань Володимира Семиноженка, раптово опинився в центрі скандалу, що набирає обертів.

Помічник віце-прем'єра влаштовує перерозподіл фармринку
Виявляється, колишній співробітник служби безпеки, відомий тим, що під ширмою розслідувань економічних злочинів організовував заплутані бізнес-схеми організації тендерних закупок по лінії Міністерства охорони здоров'я, вирішив застосувати набутий досвід на службі у чиновника високого рангу.

Не встиг пан Голобоков обійняти крісло помічника віце-прем'єр-міністра, як його емісари вже об'їхали вітчизняні фармвиробництва та представництва іноземних фармкомпаній з пропозицією або вигідного співробітництва, або зникнення з ринку. Від імені Володимира Семиноженка з фармацевтами велись й ведуться таємні переговори, називаються проценти так званих відкатів за необхідне тендерне рішення, а також лунають погрози на адресу тих, хто не погоджується на умови спільної роботи.

Переконувати норовливих намагаються за допомогою податкового та адміністративного тиску. І все це відбувається, здається, за мовчазної згоди віце-прем'єр-міністра Володимира Семиноженка, який за посадою має опікуватися галуззю охорони здоров'я. Звісно можна припустити, що чиновник просто не знає, що коїться за його спиною і хто прийшов йому "допомогати" та "радити". Однак разом з тим можна припустити й протилежне: урядовець прекрасно знає ситуацію, але не намагається її виправити.

А між тим журналісти провідних українських видань мають в своєму розпорядженні свідоцтва керівників декількох компаній, які прямо доказують факти безсоромного вимагання грошей та фактичного чиновницького рейдерства. Ці факти неодмінно побачать світ.

Додамо також, що дії Голобокова фантазією не відрізняються. Свого часу він поплатився за свої вчинки нападом невідомого – 2008 року під новеньку Хонду "Аккорд" представницького класу, на якій роз'їжджав "скромний" співробітник СБУ, поклали вибухівку. Тоді деякі засоби масової інформації назвали напад "помстою медичної мафії". Однак в тому то й дивина, що розслідування інциденту згорнули одразу ж як тільки почали, а за честь правоохоронця ніхто не вступився, що само по собі навіює різні думки з приводу особистості колишнього слідчого, а нині помічника віце-прем'єра.

Втім думки з приводу подальших дій горезвісного полковника СБУ та його шефа також не полишають. Перекроїти фармацевтичний ринок на свій манер, запровадити на ньому розроблені власним генієм бізнес-схеми, побудовані на страхах та небажанні "зв'язуватися," багато розуму не треба. Однак чим все це обернеться для рядового українця? Українця, далекого від тонкощів організації фармринку і близького до фармпродукції, особливо тієї, яка рятує життя і закуповується за державний кошт.

По матеріалам ЗМІ


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua