Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Хто і якої хоче перемоги?


8
Рейтинг
8


Голосов "за"
11

Голосов "против"
3

"Донецька область – то територія бандерівців"

Якийся тут, як він себе назвав, "Політичний аналітик. Експерт з питань політичної психології. Ветеран Гвардії Майдану", з вибачте, псевдонімом "amalik" (Амалік – (євр. Амалєк), внук Ісава, син Єліфаза і його наложниці Фамни (Битіє 36:12), розмістив провокаційну статтю під назвою "Наша Перемога ще попереду!".

Провокативність цієї статті (і антизаконність, яка підпадає під відповідні статті Кримінального Кодексу України), полягає, перш за все, в наступній цитаті: "І вам не вдасться зробити з нас рабів і холуїв для Московії і Лугансько-Донецької губернії".

Я громадянин України, і мешкаю на даний час в місті Донецьку. Амалік, "внук Ісава, син Єліфаза і його наложниці Фамни" – він що, закликає проти мене до війни якусь частину населення? Тобто, всі інші, окрім Луганської і Донецької, губернії України?

З вилами, чи з гарматами?

До речі, недавно я був в Західній Україні, і в одному селі розмовляв з однією тіткою. Так вона я поперла на Донецьк – але з якого боку?

Тітка сказала, що Донецька область – то територія бандерівців. Бо, каже, всі бандерівці (члени ОУН-УПА) – вони всі живуть на Донбасі. І в їхньому селі було багато бандерівців, але після того, як їх судили і дали строки – ніхто додому не повернувся. Тітка вважає, що вони боялися повернутися, щоб їм не додали строків. Я ж знаю іншу версію – тих членів ОУН-УПА, які відсиділи – їх просто не пускали на батьківщину, взагалі не пускали далі на захід від Донбасу. І я таких знаю особисто навіть: колишнього голову міського осередку НРУ Любомира Гудза з Маріуполя, теперішнього голову Краматорського осередку УНП та інших.

Тут їх дійсно багато, тут повиростали їхні діти і онуки...

Так я питаю у "внука Ісава, син Єліфаза і його наложниці Фамни" – це ви проти них закликаєте до війни?

І як ви думаєте – хто переможе?

Але повертаючись до головного – такі провокатори мають нести відповідальність? По закону?

До речі, про відповідні статті Кримінального Кодексу докладно тут.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua