Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Янукович в Страсбурзі поглумився над національною пам'яттю мільйонів українців

jurko | 28.04.2010 20:37

13
Рейтинг
13


Голосов "за"
13

Голосов "против"
0

Заява Організації Українських Націоналістів (бандерівців) з приводу заперечення В.Януковичем Голодомору як акту геноциду українського народу

Янукович в Страсбурзі поглумився над національною пам'яттю мільйонів українців
Заява Організації Українських Націоналістів (бандерівців) з приводу заперечення В.Януковичем Голодомору як акту геноциду українського народу

Здавши національні економічні та безпекові інтереси, ініціювавши пролонгацію терміну перебування Чорноморського флоту Росії в Криму на 25 років, Віктор Янукович, схоже, вирішив тепер остаточно деукраїнізувати гуманітарну сферу. Його заяви в Стразбурзі про те, що Голодомор не можна вважати геноцидом українського народу, є не просто приниженням національної гідності, але й глумлінням над пам'яттю мільйонів українців, знищених радянською владою шляхом штучного голоду.

Заяви В.Януковича у Стразбурзі стали черговим підтвердженням особистої відданості так званого українського президента керівництву Кремля, підтвердженням того, що новий керманич України є несамостійним і непрофесійним політиком, політиком, якому абсолютно начхати на національне законодавство, яке, між іншим, визначає Голодомор саме як геноцид українського народу.

Поділяючи думку, що подібні заяви не повинні залишатися безкарними, Організація Українських Націоналістів (б) закликає український народ продемонструвати свою стійкість і згуртованість задля продовження боротьби з антиукраїнським режимом В.Януковича, результатом якої повинна стати наша беззастережна перемога. В інакшому випадку Україна просто перестане існувати як незалежна держава, а народ її знову перетвориться на рабів.

Провід ОУН (б)

28-го квітня 2010


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua