Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
9 травня   Росія   історія   побєдозавісімость   висновки
9
Рейтинг
9


Голосов "за"
15

Голосов "против"
6

Комментарии
Борис Бородин   | 26.04.2010 17:23
Ігор Бурдяк:
Борис Бородин:
Ті, хто воював "За советскаю Родину, за Сталина", очевидно, переможені.
СССР зник. Сталіна український суд визнав злочинцем.
А УПА і Бандера переможці, це очевидно, бо їхні мрії збулися.
Как бы вам это сказать, Бурдяк, чтобы не обидеть...
Сталина гораздо раньше признал приступником советский народ. Украинский суд здесь та самая лапа, про которую Василь.
УПА и Бандера как возник, так и исчезнет, поверьте.
Когда Господь создавал время, он создал его достаточно.

Спасибо за то, что в отличие от Василя, вы признаёте свою сторону в той войне, галычанин.
Борис Бородин   | 26.04.2010 17:28
Вас-иль:
Ваш патос на чужих кістках не є показником Вашої доблесті. Мало Вам поділу живих на сорти, Ви і за мертвих взялися. Той, про кого написав журналіст – герой, решта недостойні. Той за кого підняв тост Сталін – переможці, решта зрадники. Примітивно і підло.
Василь, опять камни по кустам бросаем?
Ну-ну. Авось кто и откликнется на провокации. Хотя я бы не советовал. Самому противно писать коменты после такой мерзкой статейки.
Вас-иль   | 26.04.2010 17:30
Борис Бородин:
Спасибо за то, что в отличие от Василя, вы признаёте свою сторону в той войне, галычанин.
Ну не воював я. На відміну від пана Боріса, якого поставили на пост, а зняти забули. Треба таваріща красного камандіра на вулиці пошукати, щоб зняв з поста.
Вас-иль   | 26.04.2010 17:32
Борис Бородин:
Василь, опять камни по кустам бросаем?
.
А ви звідки знаєте? Герой, переможець, і в кущах???
  | 26.04.2010 19:01
Перечитав. І думаю, ну яку мету переслідував Юрко виставляючи її? На яку реакцію сподівавуся? Дістав плюси від анонімщиків, але хто став на твій бік і чого ти добивався цим лінком? Я можу навести аналогічний екскурс – з Наполеоном на Московію йшли не тільки французи, але і німці, і поляки та зрештою і вся окупована ними Європа. Поляки дотепер в своєму гимні співають, що їм прикладом є Бонапарте...Але хто про це згадує і памятає? Всі знають, що йшли французи.
Мої обидва діди були зорунжими австрійської армії і воювали в Першу світову один під Вероною, а другий з москалями в Карпатах. Але обидва були патріотами Австрійської батьківщини і Цісаря. Потім боролися за Україну. Так і що?
  | 26.04.2010 19:08
Знаєте, є прислівя – не буди пса який спить. Які почуття і вкого Ви,Юрцю, хочтіли розбудити і що тим лінком довести? Що не було війни? що українці не брали в ній участь? Так, це була не наша війна, але вона нам коштувала багато мільйонів жертв.Так що, ми не маємо їх вшановувати? Кожна європейська нація понесла свої збитки і трагедії в цій війні і вшанувати жертв є святе діло. Я розумію, що Вас обурює, що москалі будуть мати парад в Москві.А чому власне обурює? Хочуть – мають!Великим прогресом є, що в цьому параді будуть брати участь і союзники. Це вперше Москва визнала, що побєділі фашизм не тільки вони, але і інші народи. А от хто і як скористався плодами перемоги – про це варто дискутувати
Ігор Бурдяк   | 26.04.2010 19:30
Борис Бородин:
Ігор Бурдяк:
Борис Бородин:
Ті, хто воював "За советскаю Родину, за Сталина", очевидно, переможені.
СССР зник. Сталіна український суд визнав злочинцем.
А УПА і Бандера переможці, це очевидно, бо їхні мрії збулися.
УПА и Бандера как возник, так и исчезнет, поверьте.
Когда Господь создавал время, он создал его достаточно.

Спасибо за то, что в отличие от Василя, вы признаёте свою сторону в той войне, галычанин.
Моя сторона – правда, якою гіркою вона не була б. Лише вона може примирити всіх. Майбутнє помпезне святкування правдивим не буде.
Valeriy   | 26.04.2010 19:30
Вас-иль:
Valeriy:
Коваль коня кує, а жаба ногу наставляє.
Типичный комплекс изнасилованных Василис, описанный, если мне не изменяет память еще в русских народных сказках. Вечно у них какие-то ассоциативные недоразумения то с лягушками, то с жабами.
Вас-иль   | 26.04.2010 19:37
Valeriy:
Голодній кумі хліб на умі.
Вас-иль   | 26.04.2010 19:49
Valeriy:

Валєрію, Ви теж побєдітєль?
  | 26.04.2010 20:33
Вас-иль:
Валєрію, Ви теж побєдітєль?
Я думаю, що в побєдітєлі можна записати і німців, бо вони теж перемогли в собі нацизм і пиху надлюдини. Чи перемогли московити, сказати трудно, бо як взяти парад – то нібі перемогли, а от те, що сталінізм чи то путінізм вже майже століття терзає тих нещасних, свідчить що перемогою і не чутно...Але їм ці паради потрібні для консолідації і підбадборювання, ну то трудно...як нема більше консолідуючтх моментів, то потрібно витягувати цей запліснявілий з 65 літ. Святкували ж вони полтавську битву! Будуть скоро і на куліковому полі і на халхін-голі...Є нагода,так чому не погулять рускому чєловєку? Не відчути хоч тут гордость за отєчєство
Ігор Бурдяк   | 26.04.2010 20:53
Кр-к:
Кожна європейська нація понесла свої збитки і трагедії в цій війні і вшанувати жертв є святе діло. Я розумію, що Вас обурює, що москалі будуть мати парад в Москві.А чому власне обурює? Хочуть – мають!Великим прогресом є, що в цьому параді будуть брати участь і союзники.
Колишні союзники антигітлерівської коаліції ніяких парадів не влаштовують. Це лише радянська традиція. Сьогодні ми відзначаємо 24 річницю жертв чорнобильської катастрофи. Це день скорботи. Подібним чином відзначають день закінчення війни – 8 травня європейці. Колишні військові противники – солдати вермахту і
Ігор Бурдяк   | 26.04.2010 20:53
бійці об"єднаного руху опору нині не бачать у собі ворогів. Немає взаємних звинувачень. Хоча французи, англійці, бельгійці мали би право виставляти комусь претензії. Бо вони на відміну від СССР і Німеччини війни не розв"язували. Але там є розуміння того, що солдати підневільні владі, звинувачувати їх в неправедних її (влади) діях несправедливо.
У нас, на жаль, того розуміння немає.
Ігор Бурдяк   | 26.04.2010 20:58
Кр-к:
Почитайте і порівняйте, що Ви написали 26.04.2010 19:08 і 26.04.2010 20:33
Якесь роздвоєння. Ніби різні люди. Запрацювалися?
  | 26.04.2010 21:13
Ігор Бурдяк:
Ви будете здивовані, коли побачите, як ц.р. по Красній площі карбуватимуть крок аліантські підрозділи. Саме про це я писав. А традиції в кожного народу свої. Вас може здивує, але англосакси дотепер святкують 11 листопада – день закінчення Першої світової і ц.р. поховали у4рочисто останнього солдата цієї війни. Другу війну справді не святкують. А що святкувати? У всіх рильце чи рило...Я маю наувазі і переможців. Американці мають на сумлінні Хіросіму і Нагасакі, англійці – Дрезден...Тому і не дуже поспішають з парадами. А з московських парадів я вже давно перестав дивуватися! По півроку готуються до них і гроші викидають, але це єдина гордость "вєлікоросів"...