Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
9 травня   Росія   історія   побєдозавісімость   висновки
9
Рейтинг
9


Голосов "за"
15

Голосов "против"
6

Комментарии
взгляд из Киева   | 26.04.2010 13:57
Вас-иль
- Які сумніви. Галичани. Оба.
Ага... Галичане. Слава Богу, хоть чувство юмора у вас есть. Кстати, для справки – я коренной киевлянин как и мой отец. Чтоб не было сомнений...
Вас-иль   | 26.04.2010 14:01
Борис Бородин:
Не тупіть. Ніхто не заперечує того факту, що німців було зупинено. Але ж заслуги приписали зовсім не тим. За фантазіями лінивого кореспондента і хитрого редактора.Тепер кожен зобовязаний повторяти як попугай ці фантазії, замість встановлення істини і вшанування справжніх героїв, яких досі не всіх спромоглися по-людськи поховати? Відкрию Вам секрет. Дєнь Пабєди для того, щоб раз в рік згадати про ветеранів, платячи їм решту часу злиденну пенсію. Це теж не зрозуміло, пане переможцю?
Valeriy   | 26.04.2010 14:07
Борис Бородин:
Ви, пане Василь, добре роздивилися той розділ Вікіпедії, де йдеться про то, що стаття сфальсіфікована. А чи дивилися ви далі?
...:
Борис, да бросьте Вы разжевывать этим папуасам, что такое государственная пропаганда и по каким принципам она строится. Все равно у них не хватит образования понять это, да и мозги им уже промыли основательно. Вряд-ли там что то осталось существенное;-). Все таки – поколение молодое, не закаленное конспектированием Краткого курса КПСС и постановлений сьездов КПСС.
Борис Бородин   | 26.04.2010 14:07
Чому я цього вимагаю?
Тому що треба тверезо розумітит, якою зброєю, якою ціною це зроблено.
Бажаючи можут перейти по ссилці, наданої Василем, і прочитати там, трохи нижче, реальну оцінку того, чим тоді була протитанкова рушниця і протитанкова граната.
Від себе скажу, що протитанкова рушниця мала дістанцію реальної дії в 25 метрів, і то тільки проти бортової броні. А "связку" гранат я б пропонував відробувати докинути хоч скільки далеко від себе хоч василю, хоч Юрку.
Тобто для того, щоб зупинити танк, треба було бути до нього ВПРИТУЛ. Жаль, що не можу обкатати на вас "паркову шутку" танкистів нашого полку – розігнати танк на відділення коло стіни і зупинити за метрів за 10, ...
Valeriy   | 26.04.2010 14:13
Ігор Бурдяк:
Valeriy:
Вот же присоединили к себе на свою голову! Уже за это одно, за присоединение Галичины к Украине Сталину надо голову оторвать! Ведь украинских националистов по сути волнует не Украина, не украинцы – а власть. Активная пятилетняя борьба за власть между Ющенко и Тимошенко наглядно доказала это.
Оце відкриття! Виявляється Тимошенко з Ющенко галичани!
И где это я написал? Что Тимошенко з Ющенко галичани? У Вас дома все в порядке? Или Вы считаете, что украинскими националистами могут быть только жители Галиции?
Зря Вы так обижаете Ющенко и Тимошенко. А может Вы намекаете на национальную принадлежность Тимошенко?
Борис Бородин   | 26.04.2010 14:17
Добавлю ще. Коли за часів Корейської війни амери вводили свої протитанкові рушниці, з дістанцією 100 м, зброя була визнана непридатною, оскільки люди не витримують наближення танку на таки дістанції. І в цьомк випадку амери – не дурні, а саме нормальні люди.
Це наши содати були – героями! Не ми, засраньці, що отих василів та юркив слухаемо. Не бандери, що в спину стриляли та своїх же ж україньців різали. Справжні герої.
Бо ті танки хтось підбив. Впритул. Вибухом чотирох гранат на відстані 10 м від власної голови.

Більше сотні людей лягло тільки там і тільки 16-го.
Борис Бородин   | 26.04.2010 14:27
Доблестний журналюга всрався (вибачне, нема іншого слова) навіть розпитати свідків.
Саме тому не меньш доблесні журналюги зараз зарахували в фальсіфікацію гуртом усіх:
хто тікав і хто поліг під тими танками, кого прибрали після бою, а кого тільки навесні. Не фальсіфікація в них тільки ті, хто зрадив...
Ну що ж, "рибак рибака видит издалека".

З чого ви взяли, Василь, що людина, яка в тверезому розумі висуває таку точку зору, як ви, варта толерантного відношення?

Я розумію, що зараз ви почнеться пісня про те, що ви мали на увазі зовсім не те і не так...
Слухайте, я давно вас читаю. Ви мали на увазі саме те і так.
Панфіловців не було. Ніхто то Дубосеково не захищав.
Борис Бородин   | 26.04.2010 14:32
О!
Вже прокукарікало!
Не встиг навіть закінчити.
Так от, пане переможений:
День Перемоги не для того, щоб рахувати гроши і нагороди. День Перемоги – це свято того, що ми ВИЖИЛИ.
Вижили там, де ви, панове переможені, намагалися нас знищіти.

Тому і стаття Юрко, і ваши спромогання йому допомогти – натуральна гидота.
Вас-иль   | 26.04.2010 14:34
Борис Бородин:

Це наши содати були – героями! Не ми, засраньці, що отих василів та юркив слухаемо. Не бандери, що в спину стриляли та своїх же ж україньців різали. Справжні герої.
Бо ті танки хтось підбив. Впритул. Вибухом чотирох гранат на відстані 10 м від власної голови.
.
Тіхо сам з собою я вєду бєсєду. Читати уміємо? Хтось заперечує героїзм солдатів? Повторяю. Пошану ветеранам треба віддавати не один день в рік, а 365. У вигляді нормальної пенсії. Не злодіям депутатам і прокурорам. Зрозуміло? І вшановувати героїв, Береста того ж, а не придуманих Єгорова і Кантарію.
Вас-иль   | 26.04.2010 14:35
Борис Бородин:
З чого Ви взяли, що я переможений. Ким і коли? Просто Ви не переможець – факт.
Valeriy   | 26.04.2010 14:44
Вас-иль:
Борис Бородин:
З чого Ви взяли, що я переможений. Ким і коли? Просто Ви не переможець – факт.
Ну хорошо пан Вас-иль, Вы не побежденный. Вы просто изнасилованный. Только не спрашивайте у меня кем и когда.
Борис Бородин   | 26.04.2010 14:45
Вас-иль:
Борис Бородин:
З чого Ви взяли, що я переможений. Ким і коли? Просто Ви не переможець – факт.
Подригайтесь ще, Василь.
Я дійсно не читав ваших відповідей по ходу (бо пишу не так швидко, як ви крутитеся), але передивляючись написане, помічаю, що відповів на ваши аргументу до того, як ви їх висунули.

Ви назвали мене "переможцем".
Явно в саркастичному сенсі. Отож, я роблю висновок, що ви мій супротивник. Отож – переможений.
Так воно і є, Василю. Хоч я особисто і не воював, але я на боці тих, хто там, з тими танками, поліг. А от ви явно на протилежному, галичанин.
Ігор Бурдяк   | 26.04.2010 15:10
Борис Бородин:
Ті, хто воював "За советскаю Родину, за Сталина", очевидно, переможені.
СССР зник. Сталіна український суд визнав злочинцем.
А УПА і Бандера переможці, це очевидно, бо їхні мрії збулися.
Вас-иль   | 26.04.2010 15:12
Борис Бородин:
Явно в саркастичному сенсі. Отож, я роблю висновок, що ви мій супротивник. Отож – переможений.
Так воно і є, Василю. Хоч я особисто і не воював, але я на боці тих, хто там, з тими танками, поліг. А от ви явно на протилежному,
галичанин.
Чому це кожен галичанин мені вказує, на якому я боці? Ваш патос на чужих кістках не є показником Вашої доблесті. Мало Вам поділу живих на сорти, Ви і за мертвих взялися. Той, про кого написав журналіст – герой, решта недостойні. Той за кого підняв тост Сталін – переможці, решта зрадники. Примітивно і підло.
Вас-иль   | 26.04.2010 15:14
Valeriy:
Коваль коня кує, а жаба ногу наставляє.