Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
9 травня   Росія   історія   побєдозавісімость   висновки
9
Рейтинг
9


Голосов "за"
15

Голосов "против"
6

Комментарии
Vakula   | 26.04.2010 10:04
Если бы не Сталин,не было бы Гитлера,не было бы УПА...

ВАКУЛА,а зачем Маскве нужен Сталин?Дык шобы топтать свой народ и народы СНГ.И как это нужно воспринимать?Дык как токо Победобесие...!.
взгляд из Киева   | 26.04.2010 10:31
Я не есть поклонник сталина, но если бы не он, то сейчас всякие юрко-подобные никакого отношения ук стране Украина не имели бы, и скорее всего занимались бы орально – генитальным тренингом во благо своих польских хозяев. А может они этого и хотят?
ТАК СВОБОДУ ГАЛИЧИНЕ!!
Борис Бородин   | 26.04.2010 10:42
Вот, собственно, лучшее доказательство правоты Табачника.
Есть у нас Юрко из Львовской области и есть Бородин из Киева.
При этом, судя по всем статьям, родина Бородина не может быть родиной Юрко, а родина Юрко не может быть родиной Бородина. У нас разные враги и разные друзья, разные войны и разные народы, разные языки. Причём настолько разные, что отвечать Юрко на Украинском я не считаю возможным.
Они просто не украинцы. Их нация – галыцаи.
Ничего общего у нас нет.\
А вы говорите – Табачник не прав!
Вас-иль   | 26.04.2010 11:17
Борис Бородин:
Жити можна в надуманому світі власних ілюзій та ідеологічних догм. Погано, коли наслідком цього є прогресуюча ксенофобія. Особисто я не зустрічав ветеранів з тих, які воювали в ОКОПАХ, які б хвалили, війну, Сталіна, Жукова. Для них і через 50 років то був такий жах, який згадувати страшно. Мільйони смертей через дурість, некомпетентність командування. Постійний голод рядових і похідні борделі начальства. Їх думка важлива, а не надумані герої Бородіна. Для Вас героями є Гастелло, 28 панфілівців, Єгоров і Кантарія – продукти пропаганди, чи земляки, яких мобілізували і без зброї кидали на німецькі позиції, бо посміли перебувати на окупованій території.
взгляд из Киева   | 26.04.2010 11:40
Борис Бородин
– Они просто не украинцы. Их нация – галыцаи.
Вы на 100000% правы. Они не украинцы.
взгляд из Киева   | 26.04.2010 11:53
Вас-иль
– Для Вас героями є Гастелло, 28 панфілівців, Єгоров і Кантарія
Есть два момента
1 – эти люди реально совершили реальные подвиги. И может важность этих подвигов есть продукт пропаганды но не сам факт. Они были о остантс янастоящими ГЕРОЯМИ.
2- в отличие от бендеры и шухевича -это не палачи и не убийцы мирных людей. Польша и Израиль доказали бандитизм и преступления этих "героев". Евросоюз их осудил и непризнание их по сути поставил как одним из условий своего членства. Так о чем мы говорим,? Кто идет в Европу? Господа, бандерлоги, отделяйтесь и стройте свою страну или присоединяйтесь к родной Польше. Вы не украинцы. Вы тут никому не нужны.
Борис Бородин   | 26.04.2010 11:56
Вас-иль:
Особисто я не зустрічав ветеранів з тих, які воювали в ОКОПАХ, які б хвалили, війну, Сталіна, Жукова. Для них і через 50 років то був такий жах, який згадувати страшно. Мільйони смертей через дурість, некомпетентність командування. Постійний голод рядових і похідні борделі начальства.
Ви, Василю, як я подивлюся, майстер підсовувати свої думки замість моїх. Де це ви в мене вичітали, що я ХВАЛЮ ВІЙНУ? Де це ви взагалі змогли б вичитати?
А мільони смертей в вас виключно через дурість командування? Тобто самі ви "однозначно" знаєте, як ту війну треба було вести, і беретеся перевершити Жукова з Васілевським, а інших взагалі по-під лавки розігнати?
взгляд из Киева   | 26.04.2010 11:58
Вас-иль
Совсем забыл!
СВОБОДУ ГАЛИЧИНЕ!!! ОТМЕНТТЬ ПАКТ МОЛОТОВА И РИБЕНТРОП-П-П-ПА!!!
ГАЛИЧИНУ В ПОЛЬШУ И БУДЕТ ВСЕМ СЧАСТЬЕ!!
Борис Бородин   | 26.04.2010 12:03
Вас-иль:
Борис Бородин:
Їх думка важлива, а не надумані герої Бородіна. Для Вас героями є Гастелло, 28 панфілівців, Єгоров і Кантарія – продукти пропаганди, чи земляки, яких мобілізували і без зброї кидали на німецькі позиції, бо посміли перебувати на окупованій території.
Знаете, Василь, про таких, як ви е анекдот.
Співмавши золоту рибку, рибак каже:
- Хочу бути Героем Радянського Союзу!
- Добре – каже рибка – закрий глаза і відкрий глаза.
Відкриває він очи: в руках у нього граната, а перед ним фашистьский танк.

В іграшкі граєтеся, в солдатикив? Оціх у бій кидати, а оціх не можна? Най за них хтось інший йде?
Борис Бородин   | 26.04.2010 12:13
Ви б для общої грамоти перечитали б "Живих і мертвих" Сімонова. Там на початку другої книги є приклад, як у дійсності ставвалося повторення подвігу Александра Матросова.
Або передивилися б ту широко звістну НІМЕЦЬКУ хронику, де юберменши обходять розбиту кулеметну позицію. Так я звертаю вашу увагу, пане переоцінювач звершенного, що на тий позиції всі – мертві. І всі перев"язані, багато хто – не один раз. Вони що, винні вам, що народилися не в ваший хаті?
Задовго до наших "чорних свиток" так само на фронт кидали "ополчение" Смоленску, Москви, та взагалі всього, що тільки мали. І там, де дралися панфілівці, другою лінію оборону не було. Просто нема з чого було ії робити.
Борис Бородин   | 26.04.2010 12:23
І як вже на то пійшло, пане, то чорні свитки народилися на в ваший Галичині, а задовго до неї.

Вам, пане Василю, давно час трохи вилізти з свого хуторського закутка и привчитися дивитися на світ не тільки через власну шпарину у власній коморі. А, скажимо, очами тих, хто цю віцну чотири роки ДО ВАС, галичан, витримував.
Ваша славнозвісна Львівська обл. тільки тим і займається, що кроїть весь світ по свому зразку. А між тим світ і у вашу свитку не лізе.

Руськи по всім науковим прогнозам не мали виграту ту війну. Бо прогнози розробляли такі самі галицаї, на свій кшталт і своє мислення. Але війна скінчилася ТАК. а не інакше.
Не подобається?
Не святкуйте.
Але й не гавкайте.
Ігор Бурдяк   | 26.04.2010 12:41
Справжні українці живуть в Донецьку, справжні естонці в Нарві, останній спавжній латиш (Пельше) помер в 1983р., а справжніх литовців взагалі ніколи не було, бо перший секретар ЦК КПЛ (Бразаускас) став першим президентом буржуазно-націоналістичної Литви.
Оскільки Взгляд і Бородін не з Донецька, то є деякі сумніви.
Вас-иль   | 26.04.2010 12:59
взгляд из Киева:

1 – эти люди реально совершили реальные подвиги. И может важность этих подвигов есть продукт пропаганды но не сам факт. Они были о остантс янастоящими ГЕРОЯМИ.
.
[URL=http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D0%BD%D1%84%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D1%86%D1%8B]Таким образом, материалами расследования установлено, что подвиг 28 гвардейцев-панфиловцев, освещенный в печати, является вымыслом корреспондента Коротеева, редактора "Красной звезды" Ортенберга и в особенности литературного секретаря газеты Кривицкого.

[/URL]
Вас-иль   | 26.04.2010 13:10
Ігор Бурдяк:
Оскільки Взгляд і Бородін не з Донецька, то є деякі сумніви.
Які сумніви. Галичани. Оба.
Борис Бородин   | 26.04.2010 13:16
Ігор Бурдяк:
Справжні українці живуть в Донецьку, справжні естонці в Нарві, останній спавжній латиш (Пельше) помер в 1983р., а справжніх литовців взагалі ніколи не було, бо перший секретар ЦК КПЛ (Бразаускас) став першим президентом буржуазно-націоналістичної Литви.
Оскільки Взгляд і Бородін не з Донецька, то є деякі сумніви.
Ігор!
Свій циркуль для виміру лицьового кута ви дома забули?
Бачте, я тому і "Бородін", що завжди маю на увазі, що для вас ніхто не щирий українець.
Тільки ви.
І що цікаво: що Юрко, що Василь, навіть тільки що "приеднавшийся до них" Бурдяк – одна національність – "Львівська обл."
Вітаю, панове – доказчики правди Табачника!