Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Заява Організації Українських Націоналістів (бандерівців) з приводу фотовиставки "Волинська різня: польські та єврейські жертви ОУН-УПА"

jurko | 8.04.2010 23:13

7
Рейтинг
7


Голосов "за"
10

Голосов "против"
3

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) засуджує проведення виставки фотографій і документів "Волинська різня: польські та єврейські жертви ОУН-УПА", що відкривається 8 квітня в "Українському домі" у Києві

Заява Організації Українських Націоналістів (бандерівців) з приводу фотовиставки ''Волинська різня: польські та єврейські жертви ОУН-УПА''
оскільки даний захід не лише носить дискредитаційний характер щодо бійців УПА та підпільників ОУН, але й розпалює міжрегіональну та міжнаціональну ворожнечу.

Та обставина, що одним з організаторів виставки є ВГО "Російськомовна Україна", яку очолює народний депутат з Партії регіонів Вадим Колесніченко, є красномовним свідченням того, що подібний захід вигідний нинішній владі для інспірування переписування історії в той спосіб, який вигідний нинішньому керівництву Російської Федерації. Крім того, захід має на меті штучно розколоти українське суспільство за мовною та регіональною ознакою, враховуючи те, що пріоритетом організації В. Колесніченка є буцімто захист прав російськомовних громадян, посіяти ненависть та протистояння між представниками західних і східних областей України.

Іншим ініціатором фотовиставки є польське Товариство вшанування пам'яті жертв злочинів українських націоналістів, очільником якого є польський шовініст Тадеуш Ісакович-Залевський, відомий своїми антиукраїнськими поглядами, релігійною нетерпимістю і бажанням повернути території Західної України до складу Польщі.

ОУН (б) закликає громадськість, вітчизняні ЗМІ, патріотичні організації не піддаватися на провокації, інспірованих людьми, близькими до нового керівництва нашої держави, закликає адекватно відреагувати на цей захід, що проводиться з політичних міркувань і базується на тотальних фальсифікаціях, інспірованих російськими і польськими великодержавними шовіністами й українофобами.

Провід ОУН (б

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua