Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Донецьке судилище – це політичне замовлення нової влади!

jurko | 6.04.2010 20:43

6
Рейтинг
6


Голосов "за"
9

Голосов "против"
3

Заява Організації Українських Націоналістів (бандерівців) щодо рішення Донецького окружного адміністративного суду з відміни Указу В. Ющенка про присвоєння Степану Бандері звання "Герой України"

Донецьке судилище – це політичне замовлення нової влади!
Організація Українських Націоналістів (бандерівців) заявляє, що рішення Донецького окружного адміністративного суду про скасування указу Віктора Ющенка про присвоєння Степану Бандері звання "Герой України" є спланованою політичною акцією, яка не має під собою правового підґрунтя.

Не зважаючи, що прийняття подібних ухвал не лежить в компетенції місцевих судів, судді Донецького окружного адімнсуду приймали це рішення, порушуючи всі можливі процесуальні норми. Суд відмовився заслухати третю особу, якою є онук Провідника ОУН Степана Бандери Стефан, до того ж не вручив копію ухвали жодному з родичів Бандери. Окрім того, Донецький адмінсуд створив прецедент, через який не лише Бандеру, але й інших визначних українців, які не дожили до 1991 року, можуть позбавити звання Героя, бо вони не були громадянами сучасної України.

ОУН (б) вважає, що така швидка, з порушенням процедури, ухвала, до того ж – в Страсну п'ятницю, є ознакою того, що суд виконував політичне рішення нової української влади, яка в особі Президента України Віктора Януковича пообіцяла керівництву Росії позбавити Степана Бандеру звання Героя.

В цій ситуації Організація Українських Націоналістів (бандерівців) готова до рішучих кроків аби відновити справедливість. ОУН (б) подає апеляцію на протиправні дії Донецького окружного адміністративного суду, небезпідставно вважаючи, що таке кричуще порушення всіх юридичних і процесуальних норм, що було допущено минулої п'ятниці в Донецьку, буде належним чином покарано.

ОУН (б) нагадує всім антиукраїнським силам, які вже встигли впасти в ейфорію через свою "перемогу над Бандерою", що рішення суду є незаконним, а отже Указ Ющенка щодо Бандери і надалі залишається в силі. ОУН (б) попереджає, що всі українофоби, які захочуть переглянути це рішення, особливо в той протиправний спосіб, яким скористалися донецькі судді, будуть наражатися на сильний опір патріотичних сил.

Провід ОУН (б)

Київ, 6-го квітня 2010


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua