Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Геть українофобів!

jurko | 23.03.2010 22:51

2
Рейтинг
2


Голосов "за"
9

Голосов "против"
7

Заява Проводу ОУН (б).

Геть українофобів!
Новообраний Президент України Віктор Янукович з перших днів перебування на посаді яскраво показав, що він та очолювана ним політична сила стали на шлях ігнорування Конституції України та безпардонної узурпації влади. Сформована антиконституційним шляхом коаліція та утворений нею уряд є нелегітимними та не мають права здійснювати владу над українським народом.

На цьому тлі особливо цинічним є призначення на догоду Москві міністром освіти та науки відвертого українофоба та україножера Дмитра Табачника. Широкомасштабна хвиля протестів, яка піднялася в усій Україні, свідчить, що українці не мають наміру миритися зі спробами демонтувати національний суверенітет України.

Підтриманий меншістю виборців Президент мав би шукати шлях до порозуміння з усім народом, а не створювати приводи для конфліктів усередині суспільства.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) використає всі можливості, щоб розв'язати конфлікт в українському суспільстві, усунувши Д. Табачника з посади міністра, а президент, який руйнує підвалини національної державності, втрачає легітимність в очах значної частини народу.

Закликаємо всіх українців до активного продовження і розгортання акцій спротиву спробам демонтажу державності.

Провід

Організації Українських Націоналістів

(бандерівців)

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua