Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Нарешті це станеться! Ч. 2

Viktor Marynich | 10.03.2010 19:41

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
4

Голосов "против"
4

А Вам не страшно жити у цій державі? У тій державі, де Конституційний Суд на всю країну, на весь світ заявив, що особисто Ви доручали одноразово Верховній Раді прийняти Конституцію?

Нарешті це станеться! Ч. 2
Усяка політика – безглуздя, якщо має багато чи мало поділів, але немає поділу на зло і добро.

Анатолій Войтко


За своє довге життя прочитав тисячі, десятки тисяч журналістських матеріалів різного жанру. Дещо і сам публікував, навіть у газеті "Правда" (із тієї серії, що викривають бюрократизм системи). Що таке опублікуватися у "Правді" справжній журналіст тих часів добре знає. Це дорого коштувало для самовизначення (а не з точки зору гонорарів, які були більш ніж скромними). І тому із власного досвіду, та більш із досвіду інших відомих та маловідомих журналістів знаю, що найскладнішим жанром у журналістиці є жанр політичного памфлету. Навіть фейлетон значно простіше написати. А я ризикнув і першу частину свого твору виклав у жанрі політичного, реально-фантастичного памфлету, та й виніс його на Ваш суд.

Плекаю надію, що досить значна частина читачів зрозуміла, що має справу із політичним памфлетом, тільки прочитавши постскриптум. А у процесі читання ганьбила мене почім світ стоїть! А це б означало, що я свою місію, хоч і з більш-менш значними недоліками, виконав.

Чому я назвав сій памфлет фантастичним? Та тому, що за його основною фабулою прийняття Закону Верховною Радою про запрошення півмільйонного миротворчого контингенту із "дружньої, майже братської" держави не було!

А значно цікавішим є те, що він має ознаки реально-політичного твору. Тобто, якщо відкинути всілякі гротески, перебільшення, гіперболи та метафори, деякі "січні" епітети, то залишиться на 90% фактичного матеріалу. Тобто, тих самих фактів, котрі апріорі не можуть бути ніяким чином спростовані.

І ЗА ЦИМ ТВОРОМ ВИХОДИТЬ, ЩО НАШ ЗАКОНОДАВЧИЙ ОРГАН ЦІЛКОМ ЗАКОННО, (ТОБТО, ВІДПОВІДНО БУКВІ, А НЕ ДУХУ КОНСТИТУЦІЇ) АЛЕ НЕ ДУЖЕ ЛЕГІТИМНО, МОЖЕ АБСОЛЮТНО БЕЗВІДПОВІДАЛЬНО ХОЧА БИ Й ЗАВТРА ПРИЙНЯТИ ЗАКОН, ВІДПОВІДНО ІЗ ЯКИМ ДОЗВОЛИТИ ВІЧНУ ОКУПАЦІЮ НАШОЇ КРАЇНИ ВІЙСЬКАМИ ІНШОЇ ПІД ВИГЛЯДОМ ВВЕДЕННЯ МИРОТВОРЧОГО КОНТИНГЕНТУ! ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ ПРОЧИТАЮ СПРОБИ СПРОСТУВАТИ МОЄ ТВЕРДЖЕННЯ. АЛЕ ОБОВ'ЯЗКОВО ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ВІДПОВІДНЕ ЗАКОНОДАВСТВО.

А тепер про тему другої частини мого опусу. Про спробу нехтування Конституцією партією переможця президентських перегонів із метою швидкого створення коаліції у Верховній Раді та призначення нового коаліційного Уряду пройшов буквально шквал публікацій. Нижче посилання на відповідні публікації.

"Регіонали хочуть змінити порядок утворення коаліції (доповнено), 03.03.2010 19:44]

Народні депутати від Партії регіонів Володимир ДЕМИДКО і Валерій БОНДИК пропонують змінити порядок утворення коаліції депутатських фракцій.

На офіційному сайті Верховної Ради зареєстровано проект Закону "Про затвердження змін до статті 61 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України"...

...пропонується дозволити входження до коаліції депутатів на індивідуальній основі. постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-365745.html".

"03.03.2010 22:01], Литвин оголосить нову коаліцію, коли будуть 226 підписів

Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН обіцяє оголосити про створення нової коаліції, якщо йому нададуть 226 підписів народних депутатів. постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-365760.html".

"Коаліція та уряд можуть бути складені з "тушок"

В Україні можуть бути створені "нелегітимні" парламентська коаліція і Кабінет міністрів.

Таку думку висловив директор Центру політичних досліджень "Пента" Володимир ФЕСЕНКО в інтерв'ю УНІАН. постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-365773.html".

"У Тимошенко обіцяють не допустити зміни правил коаліційної гри

БЮТ не допустить неконституційного створення коаліції у парламенті. Українська правда, постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-365792.html".

"Литвин розкрив розклади з коаліцією і назвав найбільш імовірного прем'єра, Четвер, 04 березня 2010, 09:15

Спікер Володимир Литвин вважає, що основні переговори щодо створення нової коаліції пройдуть протягом найближчих двох днів.

Про це він заявив в інтерв'ю газеті "Комерсант-Україна", опублікованому 4 березня".

"Націонал-демократи заявляють, що в Україні – конституційний переворот

В Україні відбувся конституційний переворот. Про це заявили представники націонал-демократичних сил Сергій СОБОЛЄВ, Юрій ЛУЦЕНКО, Борис ТАРАСЮК та Володимир СТРЕТОВИЧ на спільному брифінгу у Верховній Раді, повідомили УНІАН у прес-службі БЮТ.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 4 березня, ВР ухвалила за основу зміни до свого Регламенту, якими дозволяється окремим депутатам входити до коаліції. Водночас є роз'яснення Конституційного Суду, що до складу коаліції можуть входити лише фракції. постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-365907.html".

"Регіонали здійснили крок до стратегічної помилки. 05.03.2010 12:25] Борис Кушнірук

4 березня 2010 року Партія регіонів здійснила крок до вельми серйозної стратегічної помилки з непередбачуваними та вочевидь вкрай негативними наслідками. У Верховній Раді був проголосований у першому читанні проект закону про затвердження змін до статті 61 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України"...

При цьому є намагання нехтувати вже відомим наявним рішенням Конституційного суду від 17 вересня 2008 року N16-рп/2008, в якому зазначається: "В аспекті порушеного у конституційному поданні питання словосполучення "коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді України", що міститься у частинах шостій, сьомій, дев'ятій статті 83 Конституції України (254к/96-ВР), слід розуміти як сформоване на встановлених Конституцією України (254к/96-ВР) та Регламентом Верховної Ради України засадах об'єднання за результатами виборів кількох депутатських фракцій, кількість народних депутатів України в яких становить більшість від конституційного складу Верховної Ради України, які (депутатські фракції) на основі узгодження політичних позицій погодились на спільну парламентську діяльність.". постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-366040.html"

"Чи потрібні нам узурпатори при владі? Сергій Грабовський _ П'ятниця, 05 березня 2010, 10:36

...Як бачимо, 229 народних депутатів не належать до особливо тупих. Ті рішення Суду зрозуміли. То ж або ж тупість цих парламентаріїв зашкалює, або вони не вміють читати, або вважають, що "цирк на Грушевського" не є територією України, або свідомо нехтують Конституцією. Причому, повторю це ще раз, одразу кількома її розділами та статтями.

Іншими словами, порушують депутатську присягу, де сказано: "Присягаю додержуватися Конституції України та законів України"...

...А це означає, що коли 229 депутатів свідомо нехтують Конституцією, то і щодо них можна нехтувати конституційними положеннями, бо йдеться про порушників присяги. Передусім тим, яке стосується їхньої недоторканності.

Це саме стосується і глави держави.

Справді, "Україні нині потрібна легітимна влада, незалежно від прізвищ". Але не ціною легітимізації беззаконня".

"Коаліції мертвих душ не буде (А. Яценюк)

Повідомлення прес-служби партії "Фронт Змін"...

...Прес-служба Політичної Партії "Фронт Змін" повідомляє: 4 березня 2010 року. Арсеній Яценюк: "Коаліції мертвих душ не буде".

Стосовно цього "законослухняного" Яценюка я писав іще задовго до виборів Президента статтю із таким заголовком "Чергова заявка на державний переворот". А зовсім недавно гіпотетично розглянув питання відповідальності наших народних обранців у статті "Кримінальна справа проти більшості Верховної Ради?". І якщо С. Грабовський вважає можливим притягнення народних депутатів до кримінальної відповідальності за порушення присяги народного депутата, то я вважав таке можливим, виходячи із конституційного принципу Верховенства Права (ст. 8 Конституції). Але один із коментаторів моєї останньої статті цілком слушно зауважив, що виходячи із статті 80 Конституції "народні депутати України не несуть юридичної відповідальності за результати голосування або висловлювання у парламенті та його органах, за винятком відповідальності за образу чи наклеп". Як результат переосмислення моєї статті із урахуванням зауваження читача і став аналіз можливості зовсім не фантастичних дій Верховної Ради із метою забезпечення своєї не тільки конституційної недоторканності, але й повної безпеки проти конституційно обґрунтованого (читайте уважно Конституцію) збройного повстання нашого народу проти узурпації державної влади!

Що із цього вийшло, судіть самі, мої шановні читачі-судді. Але у продовження теми останнє повідомлення.

"Верховная Рада дала зеленый свет коалиции "тушками"

Верховная Рада приняла Закон "О внесении изменений в ст.61 Закона Украины "О Регламенте Верховной Рады Украины".

Как передает корреспондент УНИАН, "за" проголосовали 235 народных депутатов из 417 зарегистрированных в сессионном зале...

...постоянный адрес статьи: http://www.unian.net/rus/news/news-366464.html".

Тобто, зроблені відповідні передумови для здійснення узурпації державної влади вже буквально завтра. Залишилось підписати відповідний Закон Президентом країни, оприлюднити його. А подальші події – це вже суто технічні питання формування нелегітимної коаліції, а потім затвердження Прем'єр-міністра та нового складу Уряду України.

Єдиним гальмом у цій справі залишається Конституційний Суд України. Який може чи то підтвердити, чи то спростувати своє ж рішення 2008 року із цього питання. Скажіть мені, шановні читачі, чи може визнати останнє рішення, точніше Закон Верховної Ради неконституційним наш Конституційний Суд, виходячи із його попередніх "відкриттів" у теорії та практиці конституціоналізму?

І останнє запитання. А Вам не страшно жити у цій державі? У тій державі, де Конституційний Суд на всю країну, на весь світ заявив, що Ви, особисто Ви разом із іншими громадянами доручали одноразово Верховній Раді прийняти Конституцію? Чи Ви вважаєте, що влада не зможе довести, що Ви насправді у стані амнезії? І тому то забули про те, що вбили, зґвалтували, пограбували, зшахрайничали у недавньому часі?


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua