Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/4b969d3d578e3/

Сумно

Олекса Косар | 9.03.2010 21:10

Куди доведуть (та вже й довели) отакі і їм подібні герої нашу державу...

Життєздатність і прогрес суспільства дуже залежить від досконалості державних законів. Хоча українське законодавство досконалим не назвеш, проте, велике значення має ще й те, у чиїх воно руках. Адже в руках людей з низькими моральними властивостями навіть геніальні закони це те саме, що рушниця в руках шимпанзе... Тож можна й не сумніватися, що якраз із-за низької моральності й честі політиків, та ще й найвищого рангу, наша держава ніяк не стане на шлях піднесення, і весь час її кидає як не в одну яму, так в іншу.

У народі давно підмічено, що "пана видно по халявках". І ось нещодавно свої "халявки" показали нам загальновідомі пани Кравчук і Литвин. Перший – Леонід Кравчук, колишній президент України; другий – нині діючий Голова Верховної Ради. Так от, В. Литвин у відповідь на заяву Л. Кравчука, в якій той назвав Литвина "перебіжчиком, прозвав Кравчука "патентовою професійною політичною повією, яка зрадила всім і все, що тільки можна зрадити у нашому житті". Кравчук не примусив довго чекати на дії у відповідь і опублікував у засобах масової інформації свою думку про В. Литвина, як про "політичне сміття" і також провів аналогію між діяльністю свого, м'яко висловлюючись, опонента й промислом "вуличної повії". (І чого в них саме таке ходове порівняння одне одного з представницями найдревнішої професії?...) І ось такий обмін думками один про одного ці високопоставлені особи висловлюють привселюдно. Трудно уявити, як вони висловлюються у вузькому колі... Та що говорити про вузьке коло, напевно ж народ не забув ще і про лексику від інших політиків про "стадо баранів", про "козлів", про "біомасу" і про те, що журналістам треба ресторанними рахунками "тицяти в морду"...

Якщо хтось подумав, чому ні той, ні інший з вищеназваних панів не звернувся до суду за захистом своєї честі, гідності й ділової репутації, то відповідь, схоже, на лежить на поверхні: захисти можна те, що є. А як захистиш те, чого немає...

До того ж: оці обидва чоловіки – Кравчук і Литвин – безумовно, історичні особи, увійдуть і вже увійшли до підручників з історії, і вдостоєні найвищої відзнаки нашої держави, вони – Герої України. А отже – приклад і зразок для молоді, учнів, студентів. Куди доведуть (та вже й довели) отакі і їм подібні герої нашу державу... Сумно.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua