Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Про семераків і соболєвих в жорсткій позиції


1
Рейтинг
1


Голосов "за"
6

Голосов "против"
5

Про опозицію і позицію

"Янукович призначив Яценюка "улюбленою опозицією" – БЮТ" – так Українська правда назвала новину від БЮТівця Сергія Соболєва, який прокоментував переговори між Януковичем і Яценюком.

"Янукович призначив Яценюка улюбленою опозицією, конструктивною та лояльною, м'якою та пухнастою", – заявив він, повідомляє прес-служба БЮТ.

"Те, що Янукович призначив собі опозицією саме Яценюка, означає, що Арсеній Петрович глобально продовжує грати в команді Януковича за сценарієм, складеним Януковичем на благо самого Януковича", – переконаний Соболєв.

"Янукович прагне мати кишенькову опозицію на чолі з Яценюком, яка завжди може запропонувати тому "чого бажаєте?". Але нічого у Януковича не вийде, бо він матиме справжню, дієву та жорстку опозицію на чолі з Юлією Тимошенко", – заявив депутат.

"Опозицією стають, а не призначаються за наказом так званого президента. І не через образу на те, що тобі не дали посаду, як Янукович Яценюку, а з ідеологічних, світоглядних, політичних міркувань, як це робить Тимошенко", – зазначив БЮТівець.

Як відомо, раніше Янукович повідомив, що Яценюк відмовився від "високої посади" у майбутньому уряді і заявив про свій перехід в опозицію.

Процитувавши цю новину, не можу не згадати тут ще одного БЮТівця, який десь тут недавно войовниче погрожував грудьми стати на захист Конституції. Але хто бачив його груди – народного депутата Семерака? Ну да, раком він десь може і стояв, але на барикадах хтось його бачив?

Ось так і ще один "герой – Соболєв, який каже про жорстку опозицію на чолі з Юлією Тимошенко. Тимошенко попереду, а семераки будуть рачки за нею... А соболі – також найдуть місце... звісно де...


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua