Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
1
Рейтинг
1


Голосов "за"
8

Голосов "против"
7

Комментарии
  | 9.03.2010 18:29
Сибиряк:
Сибиряк:
Не примете федеративность – развалитесь. Хотя на чужом опыте учатся умные.))))
Может, даже и так...
  | 9.03.2010 18:54
  | 9.03.2010 19:07
Но "вьі друзья ка не садітєсь, а в "аналітики" нє годітєсь"! Вам не здається, що ви вже задовбали своїми дурацькими прогнозами?
Valeriy   | 9.03.2010 19:08
Не думаю, что федерализм является лучшим решением. Лучшим решением является не голый федерализм, а ряд системных мер, направленных на ликвидацию именно политического противостояния. В принципе все очень просто. Есть определенные силы, которые строят свою политику именно на противостоянии. Значит такая политика, такие силы должны попасть под ряд ограничительных мер. Вот и все. Хотя я вообщем-то и не противник федерализма.
Кр-к:
Но "вьі друзья ка не садітєсь, а в "аналітики" нє годітєсь"! Вам не здається, що ви вже задовбали своїми дурацькими прогнозами?
Ну а ти Крик як задовбав своїм поносним на всі теми воронячим галасом на НП – ти не представляєшшшшш. Два слова згадав – і бігом на НП, Ще три слова написав – і на НП. З приводу і без. Знецінюючи і дискредитуючи ресурс
Valeriy:
Ряд системных мер, направленных на ликвидацию именно политического противостояния – конечно, это самое необходимое для нашей страны, но... нет Вашингтона...
Вас-иль   | 9.03.2010 19:27
Сибиряк:
Не примете федеративность – развалитесь. Хотя на чужом опыте учатся умные.))))
Чого раб із Росії вимагає від нас феодалізму?
  | 9.03.2010 19:27
Анатолій Герасимчук:
Кр-к:
Но "вьі друзья ка не садітєсь, а в "аналітики" нє годітєсь"! Вам не здається, що ви вже задовбали своїми дурацькими прогнозами?
Ну а ти Крик як задовбав своїм поносним на всі теми воронячим галасом на НП – ти не представляєшшшшш. Два слова згадав – і бігом на НП, Ще три слова написав – і на НП. З приводу і без. Знецінюючи і дискредитуючи ресурс
Чого нервуєш "аналітик"? Сам знаєш, що твоя писанина нічого спільного з реаліями не має...Тому заспокойся. Що з того, що ти пишеш свої простирадла, якщо вони анічогісінько не вартують?
Кр-к:
Вартують, Крику, вартують...
  | 9.03.2010 20:06
Та бачу по наступних двох "криках" душі чи...дусі...
  | 10.03.2010 07:54
  | 10.03.2010 07:55
Вас-иль   | 10.03.2010 08:12
Сибиряк:
Вы зачем воду газифицируете?)))))
Про воду неправда. В порожню бочку – звук кращий.
  | 10.03.2010 08:57