Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ЄС, християнство і гомосексуалізм


3
Рейтинг
3


Голосов "за"
7

Голосов "против"
4

Дискутуючи з одним другом щодо відцентрових рухів в ЄС, поступово дійшли сфери релігії.

ЄС, християнство і гомосексуалізм
Свобода – поняття незаперечне і святе. Навіть для Господа Бога.

Кожен, вільний чинити так, як йому видається. Однак, справжній християнин ніколи не сприйме такі речі, як гомосексуалізм чи лесбіянство. Проте, він, як велить Господь, мусить любити і таких людей. Тобто, не сприймати їх стиль життя, але відноситись до них з любов'ю, з жалем, молитися за них, щоб Господь дарував їм каяття.

Справжній християнин не буде "кипіти" ненавистю до цих людей, а висловлюватиме своє співчуття. Однак, сучасний ЄС (і не тільки) пішов значно далі толерантності. І така політика є проблемою для Європи.

Адже, саме на християнських цінностях постала сучасна європейська цивілізація. Саме протестантизм став "двигуном" промислової революції та моделі "шведського соціалізму".

Та все ж. Справжній християнин не сприйме вінчання гомошлюбу у Церкві. А гомо-пастора вважатиме повним блюзнірством. Так само, відкине можливість виховання дітей гомо-родинами. Сімейні цінності значно глибші ніж нам видається. І спроба навязати нові правила, які цим цінностям суперечать, може мати дуже негативні наслідки для майбутнього ЄС.

Господи! Бережи Україну!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua