Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Служба безпеки бидлоеліти України.


3
Рейтинг
3


Голосов "за"
7

Голосов "против"
4

Наша служба безпеки вже давно перетворилась з потужного та впливового КГБ УРСР на атавістичне госпрозрахункове утворення, яке в кращому разі задовольняється роллю арбітра між війнами кланів, продаючи зібраний компромат на супротивників або паразитуючи на тіньовому секторі економіки, маючи з цього непогані прибутки.

Служба безпеки бидлоеліти України.
Повідомлення по радіо: "водію, який знайшов папку голови СБУ з таємною інформацією про розвідувальну роботу цього відомства за весь рік, пропонують самостійно застрелитись".

Якщо хтось думає, що в нашій державі це всього-на-всього анекдот, той помиляється. Насправді все набагато гірше. Якщо один із очільників СБУ працював по підробленому диплому, а безпекою держави у нас займаються політики, яких періодично перетасовують політичні сили, то про яку безпеку можна говорити. Чи може сподіватись простий громадянин на захист цієї структури? Однозначно, що не може. Наша служба безпеки вже давно перетворилась з потужного та впливового КГБ УРСР на атавістичне госпрозрахункове утворення, яке в кращому разі задовольняється роллю арбітра між війнами кланів продаючи зібраний компромат на супротивників або паразитуючи на тіньовому секторі економіки, маючи з цього непогані прибутки.

Ось ще один характерний анекдот:

Питання вірменському радіо:

-Що буде. Якщо збільшити в три рази кількість працівників СБУ?

Відповідь:

-В вісім раз збільшиться об'єм наркотиків, що постачаються в Україну та в вісім раз збільшиться кількість арештованих Зваричів, що не будуть бажати вчасно розділити нажите "чесною працю".

Чогось мені здається, що ліквідація СБУ та оприлюднення всього компромату на нашу вітчизняну бидлоеліту є найбільш дієвим засобом боротьби з цією корупцію, яку ну ніяк не можна подолати. А як можливо подолати корупцію, якщо громадський контроль за СБУ здійснює громадська рада, яка створюється самою СБУ. Отака взаємовигідна співпраця. Тому все виглядає досить пристойно, якщо дивитись зомбоящик та переглянути причесаний інтернет-ресурс служби безпеки.

Щоб зрозуміти сутність цієї структури я вам наведу один ну дуже реальний випадок, що мав місце у Вінницькій області останніми днями і пов'язаний з виборчою кампанією.

Чи має право громадянин повідомити підрозділи СБУ про можливі злочини та правопорушення, що можуть мати місце або вже мали місце? Я гадав, що громадянин України зобов'язаний повідомляти про такі факти, якщо вони можуть вплинути на безпеку держави. Питання друге. Чи може сподіватись особа, що повідомила таку інформацію, на анонімність та на нерозголошення свого прізвища та ім'я? Авжеж, що так, це ж служба безпеки, гадав собі я та Юхим Мітков, керівник громадської антикорупційної експертної групи м. Ладижин Вінницької області, якому вже далеко за 70 років. Він взяв і повідомив в телефонному режимі одному із керівників СБУ регіону про можливі факти масової підробки бюлетенів одним із місцевих штабів одного із кандидатів та вкидання їх в день виборів до урни для голосування.

Як ви думаєте, що зробив цей керівник служби безпеки? Правильно, відразу повідомив керівника виборчого штабу про Міткова та всі факти, що йому стали відомі.

Нікого підроблення та вкидання, звісно, що не було здійснено і день виборів пройшов в більшості демократично та прозоро. Для цього є дві причини. Або фальсифікації побоялись здійснити, враховуючи, що громадськості стала відома ця інформація або інформація дійсно була неперевірена та не відповідала дійсності. Як на мене, така поведінка цього керівника служби безпеки є непрофесійною, могла сприяти укриттю дійсного злочину та тепер створила небезпеку для життя керівника громадського утворення. Але це ще не все.

У вівторок міський голова м. Ладижин Вінницької області Валерій Коломєйцев (двічі потрапляв у всеукраїнський антирейтинг "Вороги преси", голова місцевого осередку Партії регіонів) на прес-конференції, присвяченій перемозі Віктора Януковича повідомив наступне: "Ю. Мітков написав скаргу до СБУ про те, що на дільницю N191, що у коледжі, завезли бюлетені, в яких, начебто, вже були проставлені позначки за Віктора Януковича. Як ви вже здогадалися, шановні ладижинці, це була чергова фантазія відомого у місті "письменника".

Цей коментар розпіарила місцева комунальна газета "Нове місто" та місцева комунальна телерадіокомпанія. Тепер в місті розгорівся скандал та розпочалась "травля" громадського діяча. Якщо його життю або здоров'ю буде завдана шкода, чи буде відповідати хто-небудь, наприклад, керівник підрозділу служби безпеки?

А тепер я собі думаю, для чого Служба безпеки України пропагує свої телефони довіри та проводить численні громадські заходи, спрямовані на боротьбу з корупцією та залучення громадськості? Можливо для того, щоб вчасно відстежувати можливі небезпечні рухи та процеси для нашої бидлоеліти? Телефонує, наприклад, Іванов та повідомляє, що його начальник вкрав мільйон, наша служба безпеки повідомляє цього начальника за певну суму. Все гаразд. Начальник на місці. Гроші в кишені. Іванов звільнений.

Епілог.

До завдань Служби безпеки України також входить НЕ попередження, НЕ виявлення, НЕ припинення та НЕ розкриття злочинів проти миру і безпеки людства, тероризму, корупції та організованої злочинної діяльності у сфері управління і економіки та інших протиправних дій, які безпосередньо створюють загрозу життєво важливим інтересам України (ч. 2 ст. 2 Закону України "Про службу безпеки України").

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua