Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

За коробку цукерок


2
Рейтинг
2


Голосов "за"
3

Голосов "против"
1

Протягом виборчої кампанії кілька разів в інтернеті з'являлися повідомлення про порушення кримінальних справ за ст.157 ч. 1 Кримінального кодексу України по факту підкупу виборців шляхом роздачі подарункових наборів з символікою одного з кандидатів. Але невідомо, чи когось покарали за це.

Їхав на роботу в автобусі і почув розмову двох жінок бальзаківського віку. Одна з них розповідала, як її мати між першим і другим туром голосування ходила на концерт, організований Партією регіонів на підтримку свого кандидата. Після дійства кожному пенсіонеру видавали партійний пакет з коробкою цукерок.

- Як я її не переконувала, що не можна голосувати за нього, та вона – ні в яку! – бідкалася жінка. – Гладить ту коробку, цілує, каже: "Мені ніхто за все життя канхвет не дарував, а Віктор Федорович подарив... Тепер голосуватиму тільки за нього".

Протягом виборчої кампанії кілька разів в інтернеті з'являлися повідомлення про порушення кримінальних справ за ст.157 ч. 1 Кримінального кодексу України по факту підкупу виборців шляхом роздачі подарункових наборів з символікою одного з кандидатів. Але невідомо, чи когось покарали за це. Швидше за все, свої "відмазали"...

Підкуп виборців став в Україні такою сталою традицією, що важко когось цим здивувати. За мажоритарних виборів депутатів кандидати купували голоси з розмахом: ремонтували дороги і дитсадки, газифіковували райони, проводили водогони, купували обладнання для лікарень тощо. Юлія Тимошенко, будучи прем'єром, їздила під час передвиборчої кампанії по регіонах і в кожен привозила якийсь "подарунок": шкільні автобуси, ключі від квартир, кошти на добудову дамби чи прибирання міста... Звісно, це не можна назвати прямим підкупом, але всі розуміли, що означають такі широкі жести. Куди вже там Черновецькому з його простроченою гречкою!

Цікаво, що жодна з політичних сил не виступає рішуче проти цього явища. Бо воно стало складовою всезагальної і всепоглинаючої корупції в державі і суспільстві.

Коли це явище тільки починалося, Олександр Мороз говорив: "Беріть, що дають, але голосуйте по совісті".

А наші люди совісні. Вважають: якщо щось дали, то мусиш проголосувати, щоб сумління було чистим. Негарно ж обманювати.

Але бідний і нещасний народ, який продається за коробку цукерок чи кіло гречки!

Не можу уявити, щоб якийсь швед чи француз купився на таке... Гідність не дозволила б.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua