Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
купівля голосів виборців   мертві душі

алкоголіки – за Януковича!


7
Рейтинг
7


Голосов "за"
13

Голосов "против"
6

Оптом і вроздріб. Недорого і тіпа чесно.

алкоголіки – за Януковича!
По виборах приїзджаю до діда й баби у село Бродівського р-н Львівської області. Бабця каже, показуючи пальцем у бік подвір*я сусіда: "а он він як йшов голосувати, то казав, що за Тягнибока буде. Але його в списках не було то мусив писати заяву. Потім, як розписувався, побачив у списку прізвища своїх батьків – а вони померли вже давно (2 і 3 роки назад).

Коли обурився, то одна з комісії запропонувала йому 100 гривень за голос на користь Януковича. От він триста гривень і взяв, прийшов і мені похвалився."

До речі – голова – член партії "Свобода", у селі всі знають один одного. Знали же всі – ті люди померли, знали про підкупи – не перший раз. Хто-хто, а "Свобода" мала би не допустити підкупу і за кого – ДЕ? А проголосувавших за гроші – живих і не дуже – багато!

Про того сусіда. Середніх років хлоп, під два метри, був сильний дуже. По неділях любив трохи випити, і з роками любов зростала. Поїхав на заробітки в Іспанію, і там так розпився, що коли Червоний Хрест за свої кошти відправив його додому, то важив 45 кг. Жінка його виходила, добилася йому пенсії, а він, як почувся трохи на силі, став її лупцювати і далі за своє. От вона його й залишила. Зараз він живе сам, і хоч зараз не дуже п*є – у його характері внаслідок алкоголізму сталися незворотні зміни, це вже не зовсім людина по своїй суті.

Ну що-ж, послухав я то, думаю – дещо слід виправити. Приїхав до міста, зайшов у Райраду в той кабінет, що реєстром виборців займається. А там однокласник працює по тій справі. Розповів йому ситуацію. Той каже, що хоч у нас з Бродівським районом хоч і один округ, але реєстром займається тамта адміністрація. Можна, каже, зідзвонитися.

Наперед ми знайшли в реєстрі дані тих "мертвих душ", потім однокласник подзвонив до колеги і продиктував дані. Каже, що там постараються їх виключити зі списку (тобто ще не обов*язково – може якогось папірця бракувати або з інших причин...).

Далі каже, що система того реєстру трохи не дуже продумана – окремо морг, загс тощо...

Питаю його – а як бути з самим фактом вільної купівлі голосів. Однокласник каже що з того ніц не буде, бо то треба, щоб за руку злапали, принаймі щоб той, кому гроші пропонували, заяву написав. А хто з пияків буде заяву писати? Не карали у минулі вибори – бо треба було показати світу, що вибори "перші чесні" (хоч вони такими не були), не покарають нікого й тепер. Ще поскаржився однокласник на величезну кількість людей, чиї дані слід виправити – не справляться, бо за день навряд чи більше 350 чоловік приймуть. На тому й розійшлися.

Думаю – подзвоню до різних знайомих, попитаю – чи у них по селах купували голоси, за кого і за скільки. Результати вражаючі – лише одні сказали, що у них такого не було, це у місті на одній дільниці. Решта поділилися знаннями – скільки за Януковича давали.

У селі Вороняки давали по 150 гривень, у Верхобужі – по 200, у с. Таурів Тернопільської обл. – по 200 і ще сотку обіцяли на мобілку скинути, у м. Бережани Тернопільської обл. – по 80 грн. (мабуть такса-то одна, та маржу посередники зісвистали). Ще на вулиці чув про с. Гологори.

Якщо добре попитати, то швидше за все виявилося б, що у майже кожному селі можна було б одноденно заробити.

Для контролю дзвоню у Миколаївську область. Знайомий тамтешній дуже здивувався, каже, що у них навіть мови про то ніхто не вів – у них і так за Януковича, задарма. Хоч би хто п*ятдесят гривень запропонував, а то ні...

Дзвоню у м. Зміїв Харківської обл.: у нас за Тігіпка голосували, але Януковича не хочемо, бо він нам зробить... Ні, ніхто грошей не пропонував...

Ось так, шановні "народноправдівці". Маєте над чим подумати. Про причини – чому так є, я не писав, так що маєте широке поле для маневру.


Результатом другого туру буде кількісний показник – хто більше, той і буде.

Формула така:

(В + Вн + Кг) – (ПГв & Сп) = >?президент?< = (В + Вн + Кг) – (ПГв & Сп), де

В – виборець, що має намір проголосувати за кандидата

Вн – виборець, що не згідний з кандидатом, але буде голосувати за нього з різних міркувань, наприклад – проти суперника кандидата, або зважаючи на тих виборців, що підтримують кандидата.

Кг – куплений голос, "мертві душі". Хоч я не чув, щоб купували голоси за підтримку другого кандидата, це ще не означає, що цього немає, значення все одно в кількості.

ПГв – проданий виборцем свій голос.

Сп – "справжні патріоти", що могли би проголосувати за цього кандидати, але не будуть з різних причин. Відіграють роль некинутої гирки на шальку терезів.

Наостанок: чув, що вже пішла мова про перегляд кордонів, чорноморський флот РФ, російську другу державну...

По телевізору розказали про святкування чи то дня народження, чи то перемогу патрона, чи те і друге місцевого депутата Харківської, котрий кидав у сусіда сокирою через вікно і потім побив міліціянтів. Але вийде так, що то міліціянти побили депутата, а вікна самі...

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua