Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
6

Голосов "против"
8

Комментарии
Так їм звичніше і дешевше займатися риторикою про зміни, не зробивши найдрібнішого кроку в іх напрямку...
Меш1   | 18.01.2010 12:00
А де ж п. Кр-к? Ще один політичний мрійник.
Олена Олійник   | 18.01.2010 12:04
Істерика звичайна. Щоправда, з ускладненнями.
Valeriy   | 18.01.2010 12:22
Анатолій Герасимчук:
Вас-иль:
Тобто гляньте на сайті ЦВК результати по 102 окрузі. Повчальні.
З народом – то зрозуміло.
Я трошки про інше. Про поводирів. І про тих, хто підспівує їм, а точніше – російською – "шестерит".
Ребята, а может вам стоит другой народ поискать? Как на мой взгляд, народ ясно выступил против национализма. И оказался добрее и мудрее чем Ющенко, Тягнибок и Тимошенко вместе взятые. Надеюсь вы помните, что у Тигибко тоже, как и у Януковича напрочь отсутствует национализм.
александр II   | 18.01.2010 12:25
Valeriy:
+++
Вас-иль   | 18.01.2010 12:35
Valeriy:

Неполадки на колайдері пан пояснюють засиллям націоналістів? Воюйте на здоров'я зі словами, в які вкладаєте лише Вам відомий сенс. Але, коли звертаєтесь до когось – прохання пояснювати свої слова. Що означає відсутній націоналізм? Де саме він зазвичай знаходиться, що Ви помітили в названих достойниках відсутність оного.
Вас-иль   | 18.01.2010 12:38
Ткаченко Віктор Іванович:
А завинили Ви в тому, що пристосуванець. Не хочеться відриватися від звичної ющенківської кормушки через лінощі совкові. Але прийшов час шукати іншого "кормильця"...:)
Дякую за щиру демонстрацію поглядів на життя. Якщо хтось вам скаже, що вони ниці і дрібні, а носій їх недостойна людина – не вірте. Це не є Ваша провина, а Ваша біда.
Вас-иль   | 18.01.2010 12:59
І взагалі, пан Герасимчук поставив слушне питання – хто винуватий? Але воно не на порядку дня. Актуальне наступне – що робити? На жаль пан Анатолій відповіді або не знає, або соромиться озвучити свою позицію. Просторікування пана Ткаченка, як завжди направлені на бажання спровокувати когось на образу своєї особи, тому не по темі.
Valeriy   | 18.01.2010 13:58
Вас-иль:
Valeriy:
... Воюйте на здоров'я зі словами, в які вкладаєте лише Вам відомий сенс. Але, коли звертаєтесь до когось – прохання пояснювати свої слова...
"Що означає відсутній націоналізм?" – Отсутствие национализма означает отсутствие наличия национализма в высказываниях и действиях. Например – насильственная украинизация Украины – это национализм. Так понятнее?
"Де саме він зазвичай знаходиться" – А вы на себя посмотрите. Вы же националист? Обычно он содержится в словах и действиях. Часто есть внешние отличительные знаки и особенности поведения. Особенно недемократичность, нетолерантнсть. А также мессионизм.
Вас-иль   | 18.01.2010 14:56
Valeriy:
А вы на себя посмотрите. Вы же националист?.
Посилання на джерело, звідки Ви почерпнули таку інформацію, будь-ласка.
Valeriy   | 18.01.2010 15:04
Вас-иль:
Valeriy:
А вы на себя посмотрите. Вы же националист?.
Посилання на джерело, звідки Ви почерпнули таку інформацію, будь-ласка.
Смотрите здесь – http://narodna.pravda.com.ua
Вас-иль   | 18.01.2010 17:01
Valeriy:
Жартувати зволите, пане. Обережніше зі словами.
0   | 18.01.2010 21:54
Вас-иль:
Сорок років блукань по пустелі – не випадкова цифра, а перевірений історією період переходу від суспільства рабів до суспільства вільних людей.
Стоит мент на посту,подходит Вовочка:
-Дядя который час?
-Девять.
-Ну приходи в двенадцать я тебе пистон поставллю,
и в подворотню,мент за ним бегал бегал не нашел,
навстречу мужик
-Слыш мужик ты здесь шкета не видел?
-А в чём дело?
-Да понимаешь,стою я.........
-Так куда ты спешишь только половина десятого?
А вы Василий куда летите,ещё впереди двадцать один год,и кажется мне что это были пока цветочки.
Vakula   | 24.01.2010 20:10
Вариант Кучма-Симоненко нынче НЕ пройдёт,хи-хи...!.

НЕ підтримую ЖОДНОГО-
Ось гасло патріота КОЖНОГО,хі-хі...!.

Слышь,Герасим,я тибе здесь не раз говаривал:давай поддержим своего Президента.А ты и иже с тобой на своём горбу притащили нам Янека,хи-хи...!

[URL=http://]Всех юлеботов-кАсарей
Поздравляем с поБедой,хи-хи...!.
Наместник Зурабов
К нам уже едет,хи-хи...!.[[/URL]/B]

Что вАна дерьмо,
Что Янек дерьмо.
ВАна не давно,
А Янек давно,хи-хи...!.
Vakula   | 24.01.2010 22:30
Вариант Кучма-Симоненко нынче НЕ пройдёт,хи-хи...!.

НЕ підтримую ЖОДНОГО-
Ось гасло патріота КОЖНОГО,хі-хі...!.

ВАКУЛА,а куды теперь деваться юлеботам-кАсарям?Дык вАни всегда держат
хвост пистолетом т.е. по ветру,хи-хи.И шо?Дык многие из них нынче уйдут в Рыгало
во,хи-хи.И почему?Дык у них в патриотах ходит токо Власна дуПка,хи-хи...!.

ВАКУЛА,а шо делать кАсе?Дык нынче её очередь сбегать за диоксином,хи-хи...!.
И шо ей можно пожелать?Дык пусть сохранит то,шо набрала в первом туре,хи-хи...!.