Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
6

Голосов "против"
8

Комментарии
Вас-иль   | 18.01.2010 09:26
Ви про що?
Вас-иль:
Ви про що?
А про те саме. Ви ж читали мої попередні"Вікторе Андрійовичу, не беріть гріх на душу" та "Политический эгоизм Ющенко оставил Украину без выбора".
Читали, але вперто стояли на своєму. Тепер я чекаю від вас – що скажете?
Вас-иль   | 18.01.2010 09:40
Анатолій Герасимчук:
Читали, але вперто стояли на своєму. Тепер я чекаю від вас – що скажете?
Життя – це чергування перемог та поразок. Тепер, нарешті, всім стає зрозумілим – причина наших бід не погані політики, а ми самі. Такий народ не може жити добре. Відповідь на Ваше питання тут. Нагадаю, це результати по Голованівському виборчому окрузі.
Вас-иль   | 18.01.2010 09:42
Тобто гляньте на сайті ЦВК результати по 102 окрузі. Повчальні.
Вас-иль:
Тобто гляньте на сайті ЦВК результати по 102 окрузі. Повчальні.
З народом – то зрозуміло.
Я трошки про інше. Про поводирів. І про тих, хто підспівує їм, а точніше – російською – "шестерит".
Білка   | 18.01.2010 09:54
Анатолій Герасимчук:
Вас-иль:
Тобто гляньте на сайті ЦВК результати по 102 окрузі. Повчальні.
З народом – то зрозуміло.
Я трошки про інше. Про поводирів. І про тих, хто підспівує їм, а точніше – російською – "шестерит".
+!
Вас-иль   | 18.01.2010 10:01
Анатолій Герасимчук:

Не звинувачуйте конкретних людей. Раби в душі підсвідомо прагнуть канчука. Правда не для себе, а для сусіда. Сорок років блукань по пустелі – не випадкова цифра, а перевірений історією період переходу від суспільства рабів до суспільства вільних людей.
Сорок років – то для рабів. Я, наприклад, не хотів би бути рабом. Але ви особисто, агітуючи за Ющенка – про що думали? Я вимагаю відповіді!!
І від вас особисто, і від Кр-ка.
Вас-иль   | 18.01.2010 10:10
Анатолій Герасимчук:

Про державу. Про майбутнє. А в чому, власне проблема? Ви за когось з солодкої парочки? Чи я завадив комусь поборотись за друге місце?
Вас-иль:
Завадив Ющенко. Разом з вами.
Вас-иль   | 18.01.2010 10:20
Анатолій Герасимчук:
Вас-иль:
Завадив Ющенко. Разом з вами.
Кому і в чому? Що мало статись і не сталось?
Вас-иль:
Анатолій Герасимчук:
Вас-иль:
Завадив Ющенко. Разом з вами.
Кому і в чому? Що мало статись і не сталось?
Важко говорити з людьми, які не розуміють, що творять...
Вас-иль   | 18.01.2010 10:35
Анатолій Герасимчук:

Але треба. Розкажіть, в чому, на Вашу думку, полягає моя провина? В тому, що проголосував не за того кандидата? За кого мав голосувати? В тому, що не агітував за якогось кандидата? За кого саме? Чи може моя вина ще в чомусь? Чим конкретно я завинив? Дякую за відповідь.
Вас-иль:
Анатолій Герасимчук:

Але треба. Розкажіть, в чому, на Вашу думку, полягає моя провина? В тому, що проголосував не за того кандидата? За кого мав голосувати? В тому, що не агітував за якогось кандидата? За кого саме? Чи може моя вина ще в чомусь? Чим конкретно я завинив? Дякую за відповідь.
А завинили Ви в тому, що пристосуванець. Не хочеться відриватися від звичної ющенківської кормушки через лінощі совкові. Але прийшов час шукати іншого "кормильця"...:)
Ви не бачите елементарного: країна вже давно потребує кардинальних змін, яких усі бояться з вічно вчорашніх. Вони звикли жити по старинці...